Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруОплата праці та кадриДержавна служба

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Державна служба

Працівник відмовляється засвідчувати підписом ознайомлення з наказом про звільнення: що робити

Установа вчасно попередила працівника про заплановане звільнення у зв’язку зі скороченням та видала наказ про звільнення. Однак ставити підпис про ознайомлення з наказом працівник не бажає. Що робити?

 

Установа вчасно попередила працівника про заплановане звільнення у зв’язку зі скороченням та видала наказ про звільнення. Однак ставити підпис про ознайомлення з наказом працівник не бажає. Що робити?

Наказ про звільнення з ініціативи установи може містити як дві окремі примітки (про ознайомлення та отримання копії наказу), так і одну: «З наказом ознайомлений, копію наказу отримав». Однак іноді трапляються випадки, коли працівник з якихось особистих міркувань не бажає ставити свій підпис про ознайомлення з наказом або про отримання його копії.

Якщо працівник не бажає ставити відмітку про ознайомлення з наказом, необхідно в присутності свідків зачитати йому текст наказу. Після цього слід скласти акт, в якому зазначити, що від ознайомлення з наказом про звільнення працівник відмовився, текст наказу був зачитаний працівнику в присутності свідків (вказати посади та прізвища присутніх).

Якщо ж працівник відмовляється отримати наказ, необхідно в день звільнення надіслати йому копію наказу про звільнення поштовим відправленням з описом вкладення та повідомленням про вручення.

Зауважимо: у разі коли працівник не отримав лист, і він повернувся до установи, слід зберігати лист нерозкритим.


Нас находят: https://stimul kiev ua/materialy htm?a=pratsivnik-vidmovlyaetsya-zasvidchuvati-pidpisom-oznayomlennya-z-nakazom-pro-zvi, акт про відмову від підпису про ознайомлення з наказом зразок, зразок акту відмови від ознайомлення з наказом, ознайомлення з наказом про звільнення, https://stimul kiev ua/materialy htm?a=pratsivnik-vidmovlyaetsya-zasvidchuvati-pidpisom-oznayomlennya-z-nakazom-pro-zvi#:~:text=%D0%AF%D0%BA%D1%89%D0%BE%20%D0%B6%20%D0%BF%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%20%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BC%D0%BE%D0%B, працівник відмовляється підписувати наказ, в яких випадках складається акт про відмову від підпису, нака про звільнення не підписав робітник, працівник відмовляється підписувати ознайомлення з наказом, акт відмови від підпису


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook