Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруОплата праці та кадриОхорона здоров’я

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Охорона здоров’я

Присвоєння сестрі медичній старшій посадового окладу за 7-м тарифним окладом: чи можливо

Особа працює сестрою медичною старшою. Загальний медичний стаж становить 18 років, у тому числі в дошкільному навчальному закладі — 15. Оскільки вона не має категорії, оплату праці їй здійснюють за 6-им тарифним розрядом. Чи можна такій особі встановити 7-й тарифний розряд?

 

Особа працює сестрою медичною старшою. Загальний медичний стаж становить 18 років, у тому числі в дошкільному навчальному закладі — 15. Оскільки вона не має категорії, оплату праці їй здійснюють за 6-им тарифним розрядом. Чи можна такій особі встановити 7-й тарифний розряд?

Згідно із підпунктом 2.2.8 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України і Міністерства охорони здоров’я України від 05.10.2005 № 308/519, 7-му тарифному розряду відповідає друга кваліфікаційна категорія. Присвоюється (підтверджується) вона молодшим спеціалістам з медичною освітою зі стажем роботи за відповідною спеціальністю не менше п’яти років, та які мають необхідний практичний досвід, добру теоретичну і практичну підготовку, пройшли відповідні курси підвищення кваліфікації, мають знання із суміжних дисциплін, сумлінно виконують свої обов’язки і беруть активну участь у пропаганді здорового способу життя.

Положенням про атестацію молодших спеціалістів з медичною освітою, затвердженим наказом Міністерства охорони здоров’я України від 23.11.2007 № 742 (далі — Положення), визначено, що атестація таких спеціалістів є обов’язковою і провадиться кожні п’ять років. Згідно із пунктом 4.10 Положення молодші спеціалісти з медичною освітою, які працюють на посадах сестер медичних усіх найменувань (крім сестер медичних операційних та сестер медичних — анестезистів) проходять атестацію за спеціальністю «сестринська справа». Отже, якщо сестра медична старша пройде атестацію, за результатами якої їй буде присвоєно другу кваліфікаційну категорію , то посадовий оклад їй встановлюватиметься за 7-м тарифним розрядом.


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

Мы на Facebook