Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруОплата праці та кадриОсвіта

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Освіта

Робота методистом навчально-методичного центру і право на пенсію за вислугу років

Чи зараховується до стажу педагогічної роботи час роботи на посаді методиста відділу освіти? Чи включається час роботи на зазначеній посаді до стажу для призначення пенсії за вислугу років?

 

Чи зараховується до стажу педагогічної роботи час роботи на посаді методиста відділу освіти? Чи включається час роботи на зазначеній посаді до стажу для призначення пенсії за вислугу років?

Насамперед зауважимо, що у штаті відділу освіти посади методиста відділу освіти не передбачено. Тому, найімовірніше, йдеться про методиста навчально-методичного кабінету/центру.

Відповідно до Переліку посад педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.06.2000 № 963, посада методиста районного методичного кабінету/центру належить до посад педагогічних працівників. Отже, час роботи на цій посаді зараховується до стажу педагогічної роботи для виплати надбавки за вислугу років (п. 2 Порядку виплати надбавок за вислугу років педагогічним та науково-педагогічним працівникам навчальних закладів та установ освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2001 № 78).

Водночас зауважимо: час роботи на посаді методиста районного методичного кабінету/центру до спеціального стажу роботи , що дає право на пенсію за вислугу років, не зараховується. Адже вказана посада — методист — відсутня в Переліку закладів, установ освіти, охорони здоров’я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 04.11.1993 № 909 (далі — Перелік № 909).

Якщо ж, припустимо, працівник, спеціальний стаж роботи якого відповідно до Переліку № 909 становить 25 років, після виходу на пенсію за вислугу років працюватиме на посаді методиста районного методичного кабінету/центру, то він отримуватиме і заробітну плату , і пенсію.


Нас находят: https://stimul kiev ua/materialy htm?a=robota-metodistom-navchalno-metodichnogo-tsentru-i-pravo-na-pensiyu-za-vislugu-r, вислуга років методиста, https://stimul kiev ua/materialy htm?a=robota-metodistom-navchalno-metodichnogo-tsentru-i-pravo-na-pensiyu-za-vislugu-r#:~:text=%D0%90%D0%B4%D0%B6%D0%B5%20%D0%B2%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D0%B0%20%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%B0%D0%B4%D0%B0%20%E2%80%94%20%D0%B, Юридичний статус методиста коледжу, методист рмк не може працювати без попередньроботи на посаді вчителяої, методист доплата до пенсиї, методист методичного кабінету, з виходом на пенцію бухгалтерам відділу освіти, Чи може методист методичного кабінету йти на вислугу років, педстаж методиста


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook