Меню


Курсы Стимул Справочник Полезные материалы Бухгалтеру Оплата праці та кадри Освіта

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Освіта

Робота за сумісництвом завідувача господарства: чи можливо

Особа працює на 0,5 штатної одиниці завідувача господарства територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Чи має право така особа обіймати у цьому центрі 0,25 штатної одиниці прибиральника службових приміщень?

 

Особа працює на 0,5 штатної одиниці завідувача господарства територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Чи має право така особа обіймати у цьому центрі 0,25 штатної одиниці прибиральника службових приміщень?

Як установлено пунктом 4 Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій, затвердженого наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства фінансів України від 28.06.1993 № 43 (далі — Положення № 43), керівники державних підприємств, установ, організацій, їхні заступники, керівники структурних підрозділів державних підприємств, установ, організацій (цехів, відділів, лабораторій тощо) та їхні заступники не мають права працювати за сумісництвом (за винятком наукової, викладацької, медичної і творчої діяльності). А професія завідувача господарства відповідно до розділу I «Законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (управителі)» Класифікатора професій ДК 003:2010, затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 28.07.2010 № 327, належить до професій, що є керівними.

Утім, аби відповісти на запитання дописувача, слід звернутися до додатка до Положення № 43, у якому міститься перелік робіт, що не є сумісництвом. У пункті 11 цього переліку значиться інша робота, яка виконується в тому разі, коли на основній роботі працівник працює неповний робочий день і відповідно до цього отримує неповний оклад (ставку), якщо оплата праці за основній та іншій роботі не перевищує повного окладу (ставки) за основним місцем роботи.

Позаяк на основній роботі завідувач господарства працює неповний робочий день, а його сумарна заробітна плата у разі роботи прибиральником службових приміщень не перевищуватиме повного окладу (ставки) за основним місцем роботи, він може працювати на зазначених умовах на обох посадах.


Нас находят: положення про умови роботи за сумісництвом


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

Мы на Facebook