Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруОплата праці та кадриОхорона здоров’я

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Охорона здоров’я

Сестра медична старша: до якої категорії віднести

Особа працює в установі на посаді сестри медичної старшої. Посада «головна медична сестра» відноситься до категорії «керівники», а до якої категорії працівників відноситься посада «сестра медична старша»?

 

Особа працює в установі на посаді сестри медичної старшої. Посада «головна медична сестра» відноситься до категорії «керівники», а до якої категорії працівників відноситься посада «сестра медична старша»?

Дійсно, відповідно до Класифікатора професій ДК 003:2010, затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 28.07.2010 № 327 (далі — Класифікатор ДК 003:2010), посада «головна медична сестра» віднесена до керівних у розділі 1 «Законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (управителі)» (код 1229.5) Класифікатора ДК 003:2010.

Професійна назва «сестра медична» наведена у розділі «Фахівці» (код 3231) Класифікатора ДК 003:2010. Натомість професійна назва «сестра медична старша» у Класифікаторі ДК 003:2010 не значиться.

Згідно з приміткою 1 додатку В до Класифікатора ДК 003:2010 до професійних назв робіт можуть застосовуватися похідні слова за умови збереження галузевої та функціональної належності, кваліфікаційних вимог, виключення дублювання, збереження коду новоутвореної професії. Серед таких похідних слів до професійних назв робіт у вказаному додатку міститься і слово «старша».

Згідно з приміткою 2 до додатку В до Класифікатора ДК 003:2010 професійні назви робіт можуть бути розширені за потребою користувача термінами і словами, які уточнюють місце роботи, виконувані роботи, сферу діяльності за умови дотримання лаконічності викладення, якщо інше не передбачено у Класифікаторі ДК 003:2010 чи відповідних нормативно-правових актах.

Отже, від «базових» професійних назв робіт, які наведено у Класифікаторі ДК 003:2010, можна утворити «похідні» та «розширені» професійні назви робіт із збереженням коду базової професії, які також відповідатимуть Класифікатору ДК 003:2010, наприклад:

Підсумовуючи викладене, доходимо висновку: посада «сестра медична старша» має бути віднесена до групи «фахівці».


Нас находят: https://stimul kiev ua/materialy htm?a=sestra-medichna-starsha-do-yakoi-kategorii-vidnesti, Головна старша медсестра, сестра медична класифікатор професій, головна медична сестра код професії, сестра медична по дк, Код скарша медична сестра, класифікатор медична сестра, как правильно головна сестра медична чи головна медична сестраї по новому класифікатору, МЕДИЧНА СЕСТРА ВИЩА КАТЕГОРІЯ, головна медична сестра професіонал чи фахівець


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook