Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруДержавні закупівлі

Бухгалтеру /
Державні закупівлі

Оглавление

Строк подання до органів Казначейства змін до додатка до річного плану

У який строк потрібно подавати до органів Державної казначейської служби України зміни до додатка до річного плану закупівель?

 

У який строк потрібно подавати до органів Державної казначейської служби України зміни до додатка до річного плану закупівель?

Держзакупівельним законодавством , зокрема наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України «Про затвердження форм документів у сфері державних закупівель» від 15.09.2014 № 1106, передбачено лише складення замовниками такого документа як додаток до річного плану закупівель , вимоги до заповнення вказаного документа, місце та строки оприлюднення.

Подання додатка до річного плану закупівель до органів Державної казначейської служби України (далі — органи Казначейства) визначено Порядком реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 02.03.2012 № 309 (далі — Порядок).

Відповідно до пункту 2.1 Порядку розпорядники бюджетних коштів подають до відповідного органу Казначейства річний план закупівель та додаток до нього (зміни до річного плану державних закупівель та додаток до нього).

При цьому конкретні строки надання додатка до річного плану закупівель до органів Казначейства Порядком не передбачені.


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook