Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруНеоборотні активи і запаси

Бухгалтеру /
Необоротні активи і запаси

Оглавление

Установлюємо норми витрат палива на переобладнаний транспортний засіб

В установі прийнято рішення переобладнати карбюраторну паливну систему транспортного засобу на газову. Якими нормативами слід керуватися при списанні газу на транспортний засіб?

 

В установі прийнято рішення переобладнати карбюраторну паливну систему транспортного засобу на газову. Якими нормативами слід керуватися при списанні газу на транспортний засіб?

Зауважимо, що переобладнання карбюраторної паливної системи транспортного засобу на газову приведе до:

Після перереєстрації транспортного засобу установа відповідно до пункту 2.1.4 Норм витрат палива і мастильних матеріалів на автомобільному транспорті, затверджених наказом Міністерства транспорту України від 10.02.1998 № 43 (далі — Норми витрат палива), має встановити (наказом) тимчасову лінійну норму витрати палива (газу) для такого транспортного засобу.

Її встановлюють шляхом коригування розрахованої лінійної норми витрати рідкого палива (або норми рідкого палива на виконання транспортної роботи) із застосуванням таких перевідних коефіцієнтів:

Установа за потреби може звернутись до ДП «ДержавтотрансНДІпроект» із заявкою про розроблення на переобладнаний транспортний засіб тимчасових індивідуальних, базових, базових лінійних чи диференційованих норм витрат палива з уточненням коефіцієнтів їх коригування.

Якщо ж після встановлення тимчасової лінійної норми витрати палива фактична витрата палива (газу) є меншою, відповідно до пункту 3.2.4 Норм витрат палива, керівник установи може встановити (наказом) для такого транспортного засобу додатковий коефіцієнт (або декілька значень коефіцієнта для різних умов експлуатації) коригування базової норми, що зменшує її відповідно до фактичних потреб.


Нас находят: норми розходу палива


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook