Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруОплата праці та кадриОсвіта

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Освіта

Установлюємо посадовий оклад інспектору з кадрів

Особа працює інспектором з кадрів у ПТНЗ, має дві вищі освіти — економічну і юридичну. Чи можна цій особі встановити посадовий оклад як фахівцю в межах 7-10 тарифних розрядів за ЄТС?

 

Особа працює інспектором з кадрів у ПТНЗ, має дві вищі освіти — економічну і юридичну. Чи можна цій особі встановити посадовий оклад як фахівцю в межах 7-10 тарифних розрядів за ЄТС?

Ні, не можна, і ось чому.

Насамперед зазначимо, що штатний розпис професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ) розробляють в межах затвердженого фонду оплати праці відповідно до Типових штатних нормативів професійно-технічних навчальних закладів, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2010 № 1204 (далі — Типові штатні нормативи).

Питання діяльності ПТНЗ, його структуру і штатний розпис визначає та затверджує керівник ПТНЗ відповідно до наданих йому повноважень. Тож саме керівник для проведення роботи з кадрових питань до штатів ПТНЗ вводить посади інспектора з кадрів та старшого інспектора з кадрів. При цьому від має взяти до уваги норми Національного класифікатора України ДК 003:2010 «Класифікатор професій», затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 28.07.2010 № 327.

Варто зазначити, що відповідно до Типових штатних нормативів у ПТНЗ вводять штатні одиниці посади інспектора з кадрів за таким правилом:

Тарифний розряд з оплати праці працівників ПТНЗ установлюють відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 № 557 (далі — Наказ № 557). Схему тарифних розрядів посад керівників інших структурних підрозділів, фахівців і технічних службовців навчальних закладів і установ освіти та наукових установ надано в додатку 11 до Наказу № 557. Як визначено цією схемою, посадовий оклад старшого інспектора з кадрів відповідає 5-6 тарифним розрядам (т. р.), а інспектора з кадрів — 4-5 т. р. Конкретний розряд працівникам, які обіймають ці посади, встановлює керівник ПТНЗ.

Розміри посадових окладів працівників навчальних закладів визначені постановою Кабінету Міністрів України «Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 16.09.2015 № 731. Відповідно до пункту 2 цієї постанови з 1 вересня 2015 року посадові оклади (тарифні ставки, ставки заробітної плати) за Єдиною тарифною сіткою розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників встановлюють, зокрема, у таких розмірах:


Нас находят: https://stimul kiev ua/materialy htm?a=ustanovlyuemo-posadoviy-oklad-inspektoru-z-kadriv, старший інспектор з кадрів тарифний розряд, посадовий оклад інспектора з кадрів, який розряд має інспектор з кадрів, Тарифікаційний розряд інс&, тарифний розряд інспектора з кадрів, відгуки про роботу інспектор з кадрів, інспектор з кадрів освіта


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook