Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруОплата праці та кадриОсвіта

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Освіта

Уводимо посади, не передбачені штатними нормативами шкіл-інтернатів

Школа-інтернат має електричне опалення приміщень. Нормативу введення обслуговуючого персоналу такого опалення немає. Яка категорія робітників повинна обслуговувати опалення?

 

Школа-інтернат має електричне опалення приміщень. Нормативу введення обслуговуючого персоналу такого опалення немає. Яка категорія робітників повинна обслуговувати опалення?

Відповідно до пункту 20 Типових штатних нормативів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів) для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 05.12.2008 № 1105, кількість робітників з комплексного обслуговування й ремонту будівель визначається згідно із Міжгалузевими нормами чисельності робітників, що обслуговують громадські будівлі (будівлі управлінь, конструкторські і проектні організації), затвердженими наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 11.05.2004 № 105.

Керівникам шкіл-інтернатів надається право у разі виробничої потреби змінювати штати окремих структурних підрозділів або вводити посади (крім керівних), не передбачені штатними нормативами для цього закладу, у межах фонду оплати праці, доведеного лімітними довідками на відповідний період. Заміна посад працівників може здійснюватися лише у межах однієї категорії (педагогічного, господарсько-обслуговуючого тощо) персоналу (п. 2 Типових штатних нормативів). Тобто у межах однієї категорії посад «Робітники» дозволено замінити посаду «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» на посаду «робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків».


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook