Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруОплата праці та кадриОхорона здоров’я

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Охорона здоров’я

Визначаємо стаж молодших медсестер для виплати надбавки за вислугу років

У протитуберкульозному закладі працюють молодші медичні сестри (прибиральниці, палатні тощо). Дехто із них раніше працював у лікарнях. Як визначити стаж роботи таких працівників для встановлення надбавки за вислугу років?

 

У протитуберкульозному закладі працюють молодші медичні сестри (прибиральниці, палатні тощо). Дехто із них раніше працював у лікарнях. Як визначити стаж роботи таких працівників для встановлення надбавки за вислугу років?

Відповідно до Порядку виплати надбавки за вислугу років медичним та фармацевтичним працівникам державних та комунальних закладів охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 № 1418 (далі — Порядок № 1418), керівникам закладів охорони здоров’я та їх заступникам з числа лікарів, заступникам головного лікаря з медсестринства, керівникам структурних підрозділів з числа лікарів, лікарям усіх лікарських спеціальностей, професіоналам з вищою немедичною освітою, що допущені до медичної діяльності в закладах охорони здоров’я, головним медичним сестрам, фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою усіх спеціальностей з 1 січня 2010 року встановлюється надбавка за вислугу років у відсотковому розмірі до посадового окладу залежно від стажу роботи (понад 3 роки — 10%; понад 10 років — 20%; понад 20 років — 30%).

Пунктом 2 постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання оплати праці працівників протитуберкульозних закладів» від 20.03.2013 № 174 (далі — Постанова № 174) дію Порядку № 1418 (у тому числі п. 4 щодо визначення стажу) поширено на категорії працівників, які визначені статтею 22 Закону України «Про протидію захворюванню на туберкульоз» від 05.07.2001 № 2586-III.

При визначенні стажу для встановлення надбавки за вислугу років молодшому медичному персоналу протитуберкульозних закладів враховується час роботи в усіх комунальних та державних закладах охорони здоров’я.

Але до стажу роботи, що дає право на встановлення надбавки за вислугу років медичним та фармацевтичним працівникам закладів охорони здоров’я, час роботи на посаді молодшої медичної сестри у протитуберкульозному закладі не зараховується, оскільки посаду молодшої медичної сестри не внесено до переліку посад, зазначених у пункті 3 Порядку № 1418.


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook