Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруОплата праці та кадриОсвіта

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Освіта

Інформуємо орган ДФС про прийняття на роботу нового працівника

Працівниці з 26.01.2015 надано відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. На її місце прийнято нового працівника за строковим трудовим договором. В якій формі потрібно інформувати орган ДФС про таке прийняття?

 

Працівниці з 26.01.2015 надано відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. На її місце прийнято нового працівника за строковим трудовим договором. В якій формі потрібно інформувати орган ДФС про таке прийняття?

Відповідно до частини третьої статті 24 Кодексу законів про працю України працівника не може бути допущено до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Такого порядку на сьогодні не затверджено.

Водночас ДФС поінформувало (лист від 29.01.2015 № 2627/7/99-99-17-03-01-17), що таким повідомленням на сьогодні (до затвердження відповідного порядку) вважається подання до органу ДФС у складі обов’язкової звітності за календарний місяць заповненої таблиці 5 додатка 4 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 № 454 (далі — Таблиця 5, Порядок № 454).

Таблиця 5 подається установою-страхувальником у випадках, визначених абзацом 2 пункту 4.8 Порядку № 454, зокрема, якщо протягом звітного періоду укладено або розірвано трудовий договір (цивільно-правовий договір) із застрахованою особою. Якщо таких випадків протягом звітного періоду не було — Таблиця 5 не подається (абз. 3 п. 4.8 Порядку № 454).


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook