Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруБухгалтерський облік

Бухгалтеру /
Бухгалтерський облік

Оглавление

Облік особистих речей працівників: визначаємо позабалансовий рахунок

На якому рахунку обліковувати особисті речі працівника, якими він користується під час роботи? Як правильно відображати їх вартість у фінансовій звітності?

 

На якому рахунку обліковувати особисті речі працівника, якими він користується під час роботи? Як правильно відображати їх вартість у фінансовій звітності?

Особисті речі працівника , якими він користується під час роботи, установа має взяти на відповідальне зберігання. Відповідальне зберігання, керуючись частиною першою статті 936 Цивільного кодексу України (ЦК), оформляють договором зберігання. Тож перш ніж взяти на облік особисті речі працівника, установа має укласти з ним договір зберігання.

Взяті установою на відповідальне зберігання товарно-матеріальні цінності, як передбачено Порядком застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 26.06.2013 № 611 (далі — Порядок № 611), обліковують на позабалансовому рахунку 02 «Активи на відповідальному зберіганні».

Порядок складання фінансової, бюджетної та іншої звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів затверджений наказом Міністерства фінансів України від 24.01.2012 № 44 (далі — Порядок № 44).

Відповідно до пункту 3.1 Порядку № 44 суми залишків на початок звітного року, надходження та вибуття протягом звітного періоду (року), залишки на кінець звітного періоду (року), зокрема активів на відповідальному зберіганні, наводяться у відповідних графах рядка 20 розшифровки позабалансових рахунків.


Нас находят: облік особистих речей в бюджетних установах


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook