Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруБухгалтерський облік

Бухгалтеру /
Бухгалтерський облік

Оглавление

Облік особистих речей працівників: визначаємо позабалансовий рахунок

На якому рахунку обліковувати особисті речі працівника, якими він користується під час роботи? Як правильно відображати їх вартість у фінансовій звітності?

 

На якому рахунку обліковувати особисті речі працівника, якими він користується під час роботи? Як правильно відображати їх вартість у фінансовій звітності?

Особисті речі працівника, якими він користується під час роботи, установа має взяти на відповідальне зберігання . Відповідальне зберігання, керуючись частиною першою статті 936 Цивільного кодексу України (ЦК), оформляють договором зберігання. Тож перш ніж взяти на облік особисті речі працівника, установа має укласти з ним договір зберігання.

Взяті установою на відповідальне зберігання товарно-матеріальні цінності, як передбачено Порядком застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 26.06.2013 № 611 (далі — Порядок № 611), обліковують на позабалансовому рахунку 02 «Активи на відповідальному зберіганні».

Порядок складання фінансової, бюджетної та іншої звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів затверджений наказом Міністерства фінансів України від 24.01.2012 № 44 (далі — Порядок № 44).

Відповідно до пункту 3.1 Порядку № 44 суми залишків на початок звітного року, надходження та вибуття протягом звітного періоду (року), залишки на кінець звітного періоду (року), зокрема активів на відповідальному зберіганні, наводяться у відповідних графах рядка 20 розшифровки позабалансових рахунків.


Нас находят: https://stimul kiev ua/materialy htm?a=oblik-osobistikh-rechey-pratsivnikiv-viznachaemo-pozabalansoviy-rakhunok, заява на використання особистих речей на роботі зразок, облік власних речей в бюджетних установі, облік особистих речей в бюджетних установах


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook