Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруОплата праці та кадриОхорона здоров’я

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Охорона здоров’я

Одноразова адресна грошова допомога випускникам: хто, кому і скільки

Медичну сестру після закінчення медучилища взяли на роботу. Чи має вона право на отримання одноразової адресної грошової допомоги? Якщо так, то в якому розмірі і хто її виплачує?

 

Медичну сестру після закінчення медучилища взяли на роботу. Чи має вона право на отримання одноразової адресної грошової допомоги? Якщо так, то в якому розмірі і хто її виплачує?

Відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України «Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 11.05.2011 № 524 випускникам вищих навчальних закладів (далі — випускники ВНЗ), які здобули освіту за напрямами і спеціальностями медичного та фармацевтичного профілю, передбачено надання одноразової адресної грошової допомоги (далі — грошова допомога) у порядку, затвердженому Міністерством охорони здоров’я України за погодженням з Міністерством фінансів України.

Порядок надання одноразової адресної грошової допомоги випускникам ВНЗ, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями медичного та фармацевтичного профілів, затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями медичного та фармацевтичного профілів» від 28.05.2012 № 390 (далі — Порядок № 390).

Відповідно до пункту 1 Порядку № 390 грошова допомога надається випускникам ВНЗ денної форми навчання, якщо вони:

Пунктами 1.1 та 1.2 Порядку № 390 уточнено посади та розташування закладів охорони здоров’я, при укладанні договору з якими надається право на отримання допомоги, а саме:

Для отримання грошової допомоги згідно із пунктом 4 Порядку № 390 випускники до 10 жовтня поточного року мають подати до ВНЗ такі документи :

ВНЗ нараховують допомогу на підставі наказу керівника закладу. Цей наказ видають на підставі поданих випускником документів після затвердження кількості випускників, за якими закріплено право на грошову допомогу.

Грошова допомога надається випускникам ВНЗ у п’ятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, установленої законом про Державний бюджет на відповідний рік.


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook