Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруОплата праці та кадриОсвіта

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Освіта

Сумісництво заступника директора навчального закладу

Чи можна заступнику директора з виховної роботи надати 0,3 ставки фахівця з охорони праці?

 

Чи можна заступнику директора з виховної роботи надати 0,3 ставки фахівця з охорони праці?

Ні, не можна. Пояснимо чому.

Керівники державних підприємств, установ, організацій , їхні заступники відповідно до пункту 4 постанови КМУ «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій» від 03.04.1993 № 245 та абзацу першого пункту 4 Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ, організацій, затвердженого наказом Мінпраці, Мін’юсту і Мінфіну від 28.06.1993 № 43, не мають права працювати за сумісництвом, за винятком наукової, викладацької, медичної і творчої діяльності.

Нагадаємо: сумісництвом вважається виконання працівником, крім своєї основ­ної, іншої регулярної оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому ж або іншому підприємстві, в установі, організації або у громадянина за наймом.

Робота на посаді фахівця з охорони праці не належить до викладацької, тож заступник директора школи не має права працювати на вказаній посаді за сумісництвом.

Також він не може отримувати доплату за суміщення цієї посади, оскільки згідно з підпунктом «а» підпункту 3 пункту 3 постанови КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 № 1298 така доплата не встановлюється керівникам закладів, їх заступникам, керівникам структурних підрозділів, зокрема, навчальних закладів, установ освіти та наукових установ.

Отже, заступник директора навчального закладу з виховної роботи як керівний працівник може працювати за сумісництвом лише в межах наукової, викладацької, творчої діяльності. Він може здійснювати викладацьку, гурткову роботу в цьому закладі, що не вважається сумісництвом.


Нас находят: https://stimul kiev ua/materialy htm?a=sumisnitstvo-zastupnika-direktora-navchalnogo-zakladu, чи може заступник у школі працювати по сумісництву


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook