Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруОплата праці та кадриОсвіта

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Освіта

Умови зміни тарифного розряду бухгалтеру

Бухгалтер навчального закладу 27.07.2014 отримала диплом спеціаліста. За яких умов їй може бути присвоєно 9-й тарифний розряд з оплати праці, якщо стаж роботи бухгалтером ІІ категорії становить 3 роки і 5 місяців?

 

Бухгалтер навчального закладу 27.07.2014 отримала диплом спеціаліста. За яких умов їй може бути присвоєно 9-й тарифний розряд з оплати праці, якщо стаж роботи бухгалтером ІІ категорії становить 3 роки і 5 місяців?

Для бухгалтерів державних навчальних закладів тарифні розряди визначаються відповідно до додатку 11 «Схема тарифних розрядів посад керівників інших структурних підрозділів, фахівців і технічних службовців навчальних закладів і установ освіти та наукових установ» до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 № 557 (далі — Наказ № 557).

Вимоги до бухгалтерів державних навчальних закладів визначено у Випуску 1 «Професії працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності» Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 29.12.2004 № 336.

Так, бухгалтери , віднесені до І кваліфікаційної категорії (9-й тарифний розряд за Єдиною тарифною сіткою), повинні мати повну або базову вищу освіту відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр). Для магістра — без вимог до стажу роботи , для спеціаліста — стаж роботи за професією бухгалтера II категорії має становити не менш як 2 роки.

Оскільки стаж роботи працівниці на посаді бухгалтера II категорії становить 3 роки 5 місяців, то у керівника дошкільного навчального закладу є всі підстави встановити їй посадовий оклад за 9-м тарифним розрядом.

Змінюють тарифний розряд за підсумками атестації. Конкретні строки, а також графік проведення атестації визначає керівник державного навчального закладу за погодженням з профспілковим органом. Вони доводяться до відома працівниці, яка атестується.

Зауважимо, що підвищення тарифного розряду бухгалтеру можливе за наявності вакантної посади фахівця І кваліфікаційної категорії (бухгалтера І категорії) у штатному розписі або ж унесення відповідних змін до нього.


Нас находят: https://stimul kiev ua/materialy htm?a=umovi-zmini-tarifnogo-rozryadu-bukhgalteru-1-1, тарифний розряд бухгалтера, який тарифний розряд у бухгалтера з вищою освітою, тарифний розряд бухгалтера бюджетної установи, для фахівців ІІ категорії — 8 тарифний розряд; для фахівців І категорії — 9 тарифний розряд;, який розряд бугалтера з вищою освітою, підвищення тарифного розряду бухгалтеру, розряди бухгалтера, договір з ірц іншої отг, тарифні розряди бухгалтерів бюджетних установ


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook