Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруОплата праці та кадриОхорона здоров’я

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Охорона здоров’я

Установлюємо шеф-кухарю доплати до посадового окладу

У закладі охорони здоров’я працює шеф-кухар на роботах із шкідливими і важкими умовами праці. За яких умов шеф-кухарю може бути встановлена доплата за роботу в таких умовах праці?

 

У закладі охорони здоров’я працює шеф-кухар на роботах із шкідливими і важкими умовами праці. За яких умов шеф-кухарю може бути встановлена доплата за роботу в таких умовах праці?

Робітникам закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, зайнятим на роботах із шкідливими і важкими умовами праці, за результатами атестації робочих місць установлюється доплата в розмірі до 12% посадового окладу (тарифної ставки) (п. 3.4.5 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України і Міністерства охорони здоров’я України від 05.10.2005 № 308/519; далі — Умови № 308/519). Перелік робіт з шкідливими і важкими умовами праці, на яких установлюються ці доплати, наведено у додатку 6 до Умов № 308/519.

Професійна назва роботи «шеф-кухар» (код 5122), зазначена у розділі 5 « Працівники сфери торгівлі та послуг» Класифікатора професій ДК 003:2010, не є керівною. У Довіднику кваліфікаційних характеристик професій працівників, випуск 65 «Торгівля та громадське харчування», затвердженому наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 30.11.1999 № 918, посаду шеф-кухаря віднесено до розділу «Робітники» (п. 25).

Отже, шеф-кухарю може бути встановлена доплата до 12% посадового окладу (тарифної ставки) за результатами атестації робочого місця.

Також шеф-кухарю, який не звільнений від основної роботи, здійснюється доплата в розмірі 20% посадового окладу (п. 3.4.6 Умов № 308/519).


Нас находят: доплата кухарю за атестацію, посадовий оклад шеф кухаря


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook