Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруОплата праці та кадриОхорона здоров’я

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Охорона здоров’я

Визначаємо тривалість робочого часу практичних психологів та їх щорічної основної відпустки

У Центрі медико-соціальної експертизи (заклад охорони здоров’я) працюють практичні психологи. Яка тривалість робочого часу практичного психолога та якою може бути тривалість їх щорічної основної відпустки?

 

У Центрі медико-соціальної експертизи (заклад охорони здоров’я) працюють практичні психологи. Яка тривалість робочого часу практичного психолога та якою може бути тривалість їх щорічної основної відпустки?

Посада практичний психолог відноситься до посад педагогічних працівників, встановлених Переліком посад педагогічних та науково-педагогічних працівників, який затверджено постановою КМУ від 14.06.2000 № 963.

Тривалість робочого тижня практичного психолога становить 40 годин (п. 4.8 Положення про психологічну службу системи освіти України, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 03.05.1999 № 127).

Розділом VII «Інші заклади та установи» постанови КМУ «Про затвердження Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам» від 14.04.1997 № 346 не визначена тривалість щорічної основної відпустки для практичних психологів закладів охорони здоров’я.

За Списками виробництв, робіт, цехів, професій і посад, зайнятість працівників в яких дає право на щорічні додаткові відпустки за роботу із шкідливими і важкими умовами праці та за особливий характер праці, затвердженими постановою КМУ від 17.11.1997 № 1290, право на щорічну додаткову відпустку практичним психологам не передбачено.

Згідно із статтею 6 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не менш як 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік, який відлічується з дня укладення трудового договору.

Отже, щорічна відпустка практичного психолога становить 24 календарних дні.


Нас находят: практичних психологів в системі охорони здороВя, відпустка практичного психолога, https://stimul kiev ua/materialy htm?a=viznachaemo-trivalist-robochogo-chasu-praktichnikh-psikhologiv-ta-ikh-shchorichn, хронометраж робочого часу практичного психолога охорона здоровя, відпустка психолога в школі, тривалість щорічної основної відпустки психолога ЗНЗ, тривалість відпусток практичного психолога школи працівнинів освіти, відпустка практичного психолога нвк, практичний психолог тривалість робочого часу, Тривалість щорічної відпустки практичих психологів центрів соціальних служб


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook