Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруОплата праці та кадриОсвіта

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Освіта

Вводимо додаткові посади у штат ПТНЗ

У штаті Центру професійно-технічної освіти є секретар навчальної частини і секретар-друкарка. Чи можна для обслуговування архіву додатково ввести в штатний розклад посаду архіваріуса? Чи можливо ввести таку посаду за рахунок вакантної, наприклад, швейцара?

 

У штаті Центру професійно-технічної освіти є секретар навчальної частини і секретар-друкарка. Чи можна для обслуговування архіву додатково ввести в штатний розклад посаду архіваріуса? Чи можливо ввести таку посаду за рахунок вакантної, наприклад, швейцара?

Штатний розпис професійно-технічного навчального закладу (далі — ПТНЗ) розробляється в межах затвердженого фонду оплати праці з дотриманням вимог Типових штатних нормативів професійно-технічних навчальних закладів, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2010 № 1204 (далі — Наказ № 1204). Цими нормативами визначено максимальну кількість посад (штатних одиниць). Чисельність штатних посад приводиться у відповідність з фондом оплати праці і затверджується відповідними органами управління освітою.

Відповідно до пункту 2 Наказу № 1204 у разі виробничої потреби керівник установи має право змінювати штати окремих структурних підрозділів або вводити посади (крім керівних), не передбачені штатними нормативами для цього закладу, у межах фонду оплати праці, доведеного лімітними довідками на відповідний період. Заміна посад працівників може здійснюватися лише у межах однієї категорії (педагогічного, господарсько-обслуговуючого тощо) персоналу.

Нагадуємо, якщо до штатного розпису вносяться зміни, то їх має бути затверджено в тому ж порядку, у якому затверджується штатний розпис. Після того, як органом вищого рівня буде затверджено чисельність штатних посад, керівник установи видає наказ про внесення змін до штатного розпису. Кількість і періодичність змін до штатного розпису протягом року нормативними документами не обмежується.

Водночас відповідно до підпункту 1 пункту «а» статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад у сфері освіти належать управління закладами освіти, організація їх матеріально -технічного та фінансового забезпечення . Тобто виконавчий орган відповідної місцевої ради має сприяти діяльності ПТНЗ шляхом введення до штатного розпису додаткових посад із відповідним фінансуванням .


Нас находят: штат птнз, Штатний розпис пту, Штатний розпис птнз 2017, штатний розклад птнз, Штатний роспис ПТНЗ, штатний розпис птнз


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook