Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруОплата праці та кадриОсвіта

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Освіта

Визначаємо кількість штатних одиниць практичного психолога в гімназії

Скільки штатних одиниць практичного психолога повинно бути у гімназії з кількістю учнів 672, якщо гімназія знаходиться у місті (районного значення)?

 

Скільки штатних одиниць практичного психолога повинно бути у гімназії з кількістю учнів 672, якщо гімназія знаходиться у місті (районного значення)?

Діяльність практичних психологів навчальних закладів працівників регламентується Положенням про психологічну службу системи освіти України, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03.05.1999 № 127 (далі — Положення про психологічну службу), та іншими нормативно-правовими документами психологічної служби системи освіти.

З 01.09.2012 набрали чинності Типові штатні нормативи загальноосвітніх нав­чальних закладів, затверджені наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2010 № 1205 (далі — Типові штатні нормативи), відповідно до яких загальноосвітніми навчальними закладами було складено, а відділами (управліннями) освіти затверджено штатні розписи загальноосвітніх навчальних закладів, до яких належать і гімназії.

Для практичний психолога загальноосвітнього навчального закладу (ЗНЗ) нормативи чисельності наведено в додатку до Положення про психологічну службу, яке було викладено в новій редакції наказом МОН від 02.07.2009 № 616 (див. Таблицю). Типові нормативи № 1205 лише посилаються на цей документ, наголошуючи, що названі посади вводять до штату шкіл за наявності фахівців.

ПосадаНормативи чисельності в загальноосвітніх навчальних закладах
МістоСелище (село)
Максимальний норматив чисельностіЧисельність учнівМаксимальний норматив чисельностіЧисельність учнівПрактичний психолог0,5до 4990,25до 990,75500 і більше0,75200 і більше1,07001,0300Посади практичних психологів спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів), загальноосвітніх санаторних шкіл (шкіл-інтернатів), шкіл соціальної реабілітації, вечірніх (змінних) шкіл, міжшкільних навчально-виробничих комбінатів, позашкільних навчально-виховних закладів вводять із розрахунку не більше однієї ставки на навчальний заклад (для державних і комунальних закладів за рахунок загального фонду)

Якщо кількість посад, показана в Таблиці, не може забезпечити належне функціо­нування ЗНЗ, можна вводити додаткові посади за рахунок можливостей місцевого бюджету або інших дозволених джерел.

У випадку, коли посади практичних психологів та соціальних педагогів для малокомплектних навчальних закладів передбачено в штатних розписах районних методичних кабінетів (центрів), кількість ставок розраховують розділивши загальну чисельність учнів малокомплектних закладів на 100.

Як випливає із запитання, чисельність учнів у гімназії становить 672 особи, а отже, за штатним розписом у школі має бути 0,75 шт. од. практичного психолога.


Нас находят: кількість учнів на ставку практичного психолога, нормативи чисельності практичних психологів, 2018 психолог ставка кількість учнів, штатна одиниця психолога в здо, скільки дітей має бути у школі на 05 ставки психолога, практичний психолог вводиться в школу коли, психологія кількість учнів на 0 5 ставки, чисельність практичних психологів, Нормативи чисельности психологив у закладах освити


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook