Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиСлушателю курсов

Чи існують заочні курси 1С?

Чи існують заочні курси 1С?

Програми дистанційного навчання 1С в наш час і в нашому світі звичайно існують, але чи це добре - навчатися заочно? Можливо переглянути всі плюси і мінуси цього: Дистанційна освіта дешевше, ніж стаціонарна, і ви можете розраховувати на вільний час. Дистанційні курси створені для виду людей, які не можуть приходити в офіс, для тих, хто знаходиться у віддалених місцях,але при цьому бажає вивчити цю програму. І це, здається, зручно, але все ж більшість завдань необхідно виконати на свій розсуд, без допомоги, а програма складна. Так що, якщо вам дійсно потрібно знання програми,так як вона використовується сьогодні дуже часто, то ви повинні навчитися не шкодувати ні грошей, ні часу, ні своїх сил. Результат від вивчення 1С програми буде дуже помітний з самого початку курсу.

Сама програма 1С була заснована в 1991 році, якраз в той час, коли з'явилася ринкова економіка. Вважається засновником цієї програми Нуралиев Б.Г.

На сьогоднішній день, програма вважається однією з найпопулярніших програм у нашому світі. Минуло вже більше 20 років. За ці роки вона поширилася на стільки, що її використовують майже 70 відсотків компаній. З початку про цю програму у нашій країні ніхто не чув, вона з'явилися в Росії, і кілька років тому, вона так швидко влетіла в Україну, а також поширилася з неймовірною швидкістю на всіх українських підприємствах. Тоді її почали покращувати, і виробляти більш складні і поліпшені версії, з якими було легше мати справу на робочому місці. Після цього ця програма, стала прекрасним помічником в області бухгалтерського обліку. Це спрощує багато завдань. Але той факт, для того щоб ви могли це зробити, ви повинні мати дуже добрі знання. І на мою думку ці знання ви навряд чи отримаєте у дистанційному навчанні. Що стосується назви «1С» - є багато версій, ось наприклад: говорять, що в програму зробили встановлення пошукової системи, що мала показувати результати за одну секунду, в той час як інша версія звучала так: цифри у пошуковій системі поставлені перед буквами, а с такою назвою програма займала місце на вершині всіх довідників.

Є чимало версій програмі 1С підприємство, і кожна з них зі своєю специфікою, але якщо ви, принаймні знайомі з однією з них, то ви не отримаєте клопоту на роботі працювати з іншими версіями програми 1С підприємство. На відміну від програми з будь якої із пакета Windows, принаймні в тому нюансі, що коли ви виходите із програми нічого зберігати не потрібно, програма зберігає всі дані в момент вашої роботи в ній.

Зараз дуже багато людей, які хочуть працювати в бухгалтерії, потребують знань, як працювати з програмою 1С Підприємство. На даному етапі нашого життя існують не тільки стаціонарні та заочні курси, але і дистанційне навчання, онлайн-навчання, компакт-диски з відео-уроками. Ось наприклад при дистанційному навчанні, ви можете самотужки регулювати довжину ваших занять, а також ви можете вибрати потрібну мову навчання. Для стаціонарного тренування, у вас ще є книги, методички, і списанні вами зошити. При дистанційному навчанні у вас залишається окрім знань: методичка,відео-уроки на флешці або диску які записані як мінімум на 13 годин, контрольні тести, які сприятимуть зміцненню знань, плюс до всього цього у вас є доступ до сайту, і це може бути використане не тільки під час вивчення, а і на роботі.

Онлайн курси також мають свої переваги, так як всі матеріали будуть надані вам у вигляді порад і відео-лекцій. Всі презентації можна переглянути в Інтернеті, як тільки ви оплатите курс. Вам навіть надішлють книгу, в якій близько ста п'ятдесяти сторінок. Отримання сертифіката проходить після закінчення одного з курсів, але ви повинні зробити все, завдання і кінцеві бази повинні бути перевірені вчителями. Ще один плюс в заочній формі та курсах дистанційного навчання є те, що дійсно після закінчення школи ви можете отримати підтримку по телефону і в Інтернеті, вона буде у вигляді поради.

Витрати на дистанційне навчання та онлайн-навчання не великі, і все, що ви маєте сплатити, ви можете сплачувати частково. Але незадовго до початку навчання ви можете безкоштовно дізнатися якусь інформацію про них і ознайомитися з ними. Переваги, як показує практика у заочному і в інших формах навчання є, але у цьому випадку це те ж саме, що навчатися на іноземній мові в заочній формі. Це не можливо настільки поліпшити свої навички без допомоги експертів, які в десять разів більше і краще можуть допомогти та пояснити у всякий раз коли нам потрібно. Але кожен вибирає спосіб отримання знань, і у наш жорстокий час не завжди і не всі можуть дозволити собі життєздатних п'яти або шести років стаціонару. Великим мінусом дистанційного навчання можна розглядати те: що небагато людей зуміють змусити себе сидіти на самоті за книгою, і так само ніхто не може вказати на ваші помилки при вивченні курсу самотужки. Інформаційні технології це якраз те, що неможливо вивчити самостійно, без сторонньої допомоги. І також коли ви подаєте заяву на роботу, роботодавці ж не дуже сповнені ентузіазму взяти на роботу людей з дипломом заочного навчання.

Якщо ви все ж вивчаєтесь дистанційно, у вас є можливість вчитися і на практиці, що означає робити 2 роботи одночасно: навчатися та практикуватися на якійсь роботі. Так дистанційна освіта розвиває почуття впевненості в собі, так як ви самі маєте зрозуміти важливість того, чому навчаєтесь самотужки. І навіть більше для людей, які хочуть отримати другу вищу освіту, заочно - це хороший варіант.

Курси 1С найбільше хочуть отримати люди, які закінчили денну форму навчання пов’язану з бухгалтерським обліком, і ось коли настає момент пошуків роботи, вони розуміють, що нічого не знаючи про програму, вони приречені бути непрацездатними в цій області. В такому випадку заочні курси є дуже зручними, але тільки для людей, які хочуть отримати не першу вищу освіту. Так як це не легко.

Заочні курси дуже добре допоможуть людям, які вже працюють в компанії, в цій області і прагнуть поліпшити свої знання. Або, якщо літні працівники, якими керівництво не натішиться, хочуть отримати знання про 1С з чистого аркуша, заочні курси будуть дуже корисними. Оскільки можливо і не полишати роботи, та підвищувати свій рівень, дізнаватися все більше і більше нових речей. Щоб зробити це, вони можуть піти на курси підвищення кваліфікації.

Можна зробити висновок, що заочне вивчення 1С дуже важке. Вивчати їх самотужки, без допомоги експертів можна сказати майже неможливо. І вже тим більше велику частину роботи, яку можливо вивчати з допомогою спеціаліста, ви повинні зробити самі. І навіть більше того, роботодавці не дуже зацікавлені у вашому дипломі, в якому буде засвідчено що навчання проходило в заочній формі. Адже 1С включена в область інформації, а так само і в одну з найбільш важких. Так що моя думка полягає в тому, що не варто шкодувати ні грошей, і тим більше свого часу, для того щоб отримати знання про цю програму. Зрештою, ви повинні прийняти те, що вже якщо братися за якесь діло, то треба довести його до кінця, тому потрібно навчатися так, щоб не забути нічого протягом декількох днів, і ці знання використовувати протягом усього свого життя. Це, на мій погляд краще робити на стаціонарному навчанні. І якщо ви вирішили працювати в цій галузі, знання програми ви повинні мати бездоганне. Так що краще зібратися з силами і пройти ці курси в повній мірі.

У наш час настільки розвинуті комп'ютерні технології, що на мій погляд кожен має бути освідченням у цій складній, але потрібній галузі. У майбутньому я збираюся створити свій бізнес і я впевнений у тому що знання програми 1С буде мені в нагоді, тому я вкладу максимум зусиль для вивчення цієї програми.


Нас находят: як працювати з програмою 1с, Курси 1С в Киеве, заочнi курси, дистанційні курси 1-с бухгалтерія, Заочні курси 1С Бухгалтерія для України, як проходять заочні курси вчителів, як працювати з 1с предприятие, як краще навчатись заочно чи, Що можна робити в програмі 1С, чи важко працювати в програмі 1с


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook