Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиНа досуге

Дитяча термобілизна - як обрати найкращу

Дитяча термобілизна - як обрати найкращу

Термобілизна для дітей — головні переваги

 

Тепло і комфортно — саме такими словами можна описати дитячу термобілизну, яка підкорила турботливих батьків. Головне завдання такого спіднього — відвести вологу, що автоматично виключає ризик переохолодження. Ідеальний вибір для різної пори року, а не лише для холодної зими і підступного демісезонного осінньо-весняного періоду (температурний діапазон від +15 °С до -25 °С), адже дозвілля на свіжому повітрі і в спортивному залі пов’язане з активностями і веселими іграми і влітку. Перед придбанням речей варто розібратись з їх особливостями, адже коли потрапляєш на віртуальні полиці в магазині Спортонлайн, розмаїття товарів вражає.

Термобілизна для дітей — головні переваги

Термобілизна забезпечує нормальну циркуляцію повітря, тому шкіра дитини “дихає”, що гарантує нормальний теплообмін. Це дає можливість уникнути перегріву. Є два види таких речей:

Відмінності не обмежуються лише матеріалом для пошиття. Повсякденна термобілизна передусім зігріває і відводить зайву вологу, що дозволяє нормально витримувати різкі перепади температури без ризику застудитись, а спортивна регулює комфортну температуру тіла, що перешкоджає перегріви і переохолодження тіла.

Такі речі вирізняються легкістю у догляді: вони швидко сохнуть після прання, не мнуться, не деформуються у результаті активної експлуатації. Головне — дотримуватись правил догляду (прати за температури нижче 40 °С, а якщо до складу тканини входить шерсть — не вище 30 °С, не застосовувати кондиціонери, відбілювачі та ополіскувачі, не прасувати).

Повсякденну термобілизну також можна розділити на кілька підвидів: без начісування і з начосом, різної щільності і комплектації (до складу набору входити термолосини, термокофта, термошкарпетки, термошапка або балаклава, терморукавички). Спортивні комплекти підходять для носіння протягом року: якщо тепло, їх можна носити як повноцінний одяг, а взимку комбінувати з термо- і звичайним одягом. Такі речі тонші за повсякденні, їх значно рідше роблять з начосом.

Щоб забезпечити дитині комфорт, уважно вибирайте розмір, адже речі мають бути по фігурі, добре облягати, але не обмежувати рухів.

Автор: Скиба Тетяна


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook