Дитяча термобілизна - як обрати найкращу
Термобілизна для дітей — головні переваги
Тепло і комфортно — саме такими словами можна описати дитячу термобілизну, яка підкорила турботливих батьків. Головне завдання такого спіднього — відвести вологу, що автоматично виключає ризик переохолодження. Ідеальний вибір для різної пори року, а не лише для холодної зими і підступного демісезонного осінньо-весняного періоду (температурний діапазон від +15 °С до -25 °С), адже дозвілля на свіжому повітрі і в спортивному залі пов’язане з активностями і веселими іграми і влітку. Перед придбанням речей варто розібратись з їх особливостями, адже коли потрапляєш на віртуальні полиці в магазині Спортонлайн, розмаїття товарів вражає.
Термобілизна для дітей — головні переваги
Термобілизна забезпечує нормальну циркуляцію повітря, тому шкіра дитини “дихає”, що гарантує нормальний теплообмін. Це дає можливість уникнути перегріву. Є два види таких речей:
- повсякденні призначені для щоденного носіння вдома, в дитячий садок, школу, на прогулянки. Така білизна зігріває та підходить для помірних фізичних навантажень. Для її пошиття використовують переважно натуральні тканини (бавовна, шерсть мериноса) з додаванням синтетичних волокон (поліамід, поліестер, еластан, спандекс тощо);
- спортивна термобілизна призначена для дітей, які займаються активними видами спорту (футбол, баскетбол, катання на лижах, борді, ковзанах, біг). Для її створення застосовують переважно синтетичні волокна та їх комбінації.
Відмінності не обмежуються лише матеріалом для пошиття. Повсякденна термобілизна передусім зігріває і відводить зайву вологу, що дозволяє нормально витримувати різкі перепади температури без ризику застудитись, а спортивна регулює комфортну температуру тіла, що перешкоджає перегріви і переохолодження тіла.
Такі речі вирізняються легкістю у догляді: вони швидко сохнуть після прання, не мнуться, не деформуються у результаті активної експлуатації. Головне — дотримуватись правил догляду (прати за температури нижче 40 °С, а якщо до складу тканини входить шерсть — не вище 30 °С, не застосовувати кондиціонери, відбілювачі та ополіскувачі, не прасувати).
Повсякденну термобілизну також можна розділити на кілька підвидів: без начісування і з начосом, різної щільності і комплектації (до складу набору входити термолосини, термокофта, термошкарпетки, термошапка або балаклава, терморукавички). Спортивні комплекти підходять для носіння протягом року: якщо тепло, їх можна носити як повноцінний одяг, а взимку комбінувати з термо- і звичайним одягом. Такі речі тонші за повсякденні, їх значно рідше роблять з начосом.
Щоб забезпечити дитині комфорт, уважно вибирайте розмір, адже речі мають бути по фігурі, добре облягати, але не обмежувати рухів.
Автор: Скиба Тетяна
Другие материалы по теме:
дитячий садок, автоматично, стан, розмір, опис, створення, а не, завдання, комплект, переваги, вибір, комфорт, вид
Статьи из раздела: На досуге
Другие статьи по теме:
Преси гідравлічного типу для створення брикетів
Чому важливо купити робот-пилосос, якщо у вас є домашні улюбленці
Мобільне SEO: Стратегії для оптимізації веб-сайтів під мобільні пристрої
Мы на Facebook