Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьи1С: Предприятие

Що входить в обслуговування 1С?

Що входить в обслуговування 1С?

Програма 1С – це складна система, яка виконує багато різноманітних функцій, що допомагають та полегшують роботу бухгалтерам. Ця програма, як і будь-яка інша, не залишається без уваги спеціалістів та фахівців, що постійно над нею працюють:

Обслуговування та супроводження даної програми надзвичайно необхідні для виконання коректних запланованих операцій. Більшість користувачів невірно думають та купують лише одну вибіркову конфігурацію, і після її встановлення більше ніколи не займаються даним питанням. Такі думки помилкові і ці дії неправильні. З часом програма накопичує помилки, внаслідок не виконання правил використання програми чи інших причин, що погіршують її роботу. Звичайно, будь-яка програма потребує належної уваги. І програма 1С також не є винятком.

Завдання, що входять в обслуговування 1С:

Різноманітність конфігурацій 1С мають в собі величезну кількість галузевих, типових та спеціалізованих рішень, котрі пов`язані з вирішенням різноманітних завдань і мають різні умови ліцензування та супроводу.

Важливим кроком є не лише розробка забезпечення для програми, але і досягнення комфорту користувачів. Постійно видається широкий спектр методичної і навчальної літератури та посібників із правильного ведення обліку та конфігурацій програмного забезпечення. Для користувачів програми «1С: Підприємство» можна вести облік в чіткій відповідності із чинним законодавством. Розробники конфігурацій, що мешкають в Україні, відстежують зміни в правових та нормативних актах, і регулярно випускають оновлені форми документів, роз'яснення про зміну обліку нових податків та релізи програм.

Використовуючи індустріальний підхід до обслуговування, та опираючись на мережу партнерів-професіоналів з даного питання, надається можливість:

Інформація, що відноситься до супроводу по інформаційно-технологічним питанням, постійно підлягає оновленню і є доступною на сайті програми:

Голубович Владислав


Нас находят: що входить до програми 1с


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook