Як розмножуються бухгалтери?
Зі шкільного віку кожна сучасна дитина замислюється над питаннями про вищу освіту, мріє про певну професію, яка буде приносити не тільки матеріальне, а й моральне задоволення. Існує дуже влучний вислів: «Знайди роботу, яка даватиме тобі насолоду, і ти ніколи не будеш працювати». Дійсно, чого ще може бажати людина? Якщо твоя професія являється фактично твоїм хобі, а ще й задовольняє грошові потреби, то ти можеш вважати себе щасливим і з гордістю казати, що живеш не дарма. Адже так бридко, коли тебе оточують люди, які цілий тиждень мріють лише про вихідні, не помічаючи приємних дрібниць навкруги, а найстрашнішою карою вважають ранок понеділка, коли потрібно йти на ненависну роботу.
Ще видатний український філософ Григорій Сковорода вважав, що людина повинна займатися тією справою, до якої вона має схильність та потяг. Така праця буде приносити не лише особисте задоволення, а й суспільну користь. Саме тому так важливо правильно обрати свій шлях, який приведе тебе до успіху.
Звичайно, дитина не самостійно наштовхує себе на вибір тієї, чи іншої професії. Є різні фактори, які впливають на цей вибір. По-перше, це найближче оточення школяра – його батьки. Саме вони намагаються направити свою дитину у потрібне, на їх погляд, русло. Деякі мріють про продовження своєї династії та навмисно змалечку знайомлять своє чадо зі світом та таємницями своєї професії. Так ми можемо навести безліч прикладів династій лікарів, акторів, військових. Іноді батьки роблять це не навмисно. Вони з материнським молоком передають своїм дітям талант та жагу саме до цієї роботи і вже навіть думки щодо іншого роду занять їх не відвідують.
Інші ж батьки вчиняють інакше. Вони прагнуть надати підростаючому поколінню найпрестижнішу вищу освіту з високою заробітною платою, аби хоча б у дітей було гідне майбутнє.
Другим фактором впливу на школярів є соціум та засоби телекомунікацій, які нав’язують та показують престижність того чи іншого виду заробітку.
Та головним у виборі професії завжди залишиться власне бажання людини працювати у певній сфері. Це не повинно бути примусово, адже половину життя ми проведемо працюючи. Тому, ми повинні з радістю виконувати свої обов’язки, отримуючи при цьому неабияке задоволення.
Отож, ми з’ясували, що робота повинна бути улюбленою. Але не менш важливо, щоб вона приносила нам і фінансову насолоду. До однієї із професій, яка була, є і залишиться престижною - належить робота бухгалтера. Вона має дуже великий спадок і є однією із найдавніших. Безперечно, ця робота користується великою популярністю у молоді. На це є декілька причин:
- Професія бухгалтера ніколи не вийде з ужитку, адже вона є невід’ємним елементом економіки, яка дуже стрімко розвивається.
- Апріорі вона стала популярною у країнах з розвинутою економікою, а в Україні почала набирати оберти зі здобуттям незалежності. Тобто, маючи бажання, можна працювати не тільки на теренах рідної Батьківщини, а й набувати та удосконалювати свої знання та навички за її межами.
- Бухгалтер завжди у курсі останніх економічних новин. Окрім того, він може робити прогнози, які у подальшому принесуть додатковий заробіток.
- Ймовірність того, що після 45 років бухгалтера «попросять» звільнити своє тепленьке, звичне місце надзвичайно мала. Адже у цій професії досвід є чи не найголовнішою запорукою успіху.
- Можливість працювати на себе. Якщо бухгалтер стає гарним фахівцем, то попит на нього зростає. І вже він сам може обслуговувати декілька фірм, самостійно розпоряджаючись своїм часом. Це зможе приносити додатковий дохід.
- Ставлення у колег до бухгалтера буде завжди позитивним, адже саме від нього залежить вчасна видача заробітної плати та сплачені рахунки.
Безперечно, це далеко не всі плюси цієї професії, але вони є глобальними та вагомими. Проте, перш ніж почати виконувати цю роботу, потрібно отримати належну освіту. І тут перед нами відкривається широкий спектр можливостей зробити це. В Україні існує велика кількість інститутів, університетів, академій, коледжів, які перетворять звичайну людину на висококваліфікованого спеціаліста.
Звичайно, це класичний шлях здобуття омріяної роботи. Та у сучасному світі ми не можемо зупинятися тільки на ньому. Не кожна професія може похизуватися спеціальними курсами отримання професії, або ж підвищення кваліфікації. На щастя, мова йде не про бухгалтерську справу. На кожному кроці ми можемо побачити дошки з оголошеннями або яскраві вивіски, які пропонують долучитися до світу економіки. Найдивовижнішим є те, що вивчити ази та заглибитися у потаємні куточки цієї професії люди можуть за декілька місяців та за помірну плату. Натомість, вони отримають стабільну роботу, а гроші, які людина заплатить за курси, примножаться у сотні разів. Я вважаю, що це чудова можливість зекономити власний час, який являється найдорожчим у нашому житті.
Зважаючи на всі позитивні сторони, названі мною вище, не дивно, що бухгалтерська справа користується таким величезним попитом. Проте, не варто вважати, що через те, що дуже багато людей отримують цю професію, роботи у подальшому для них не вистачить. Адже бухгалтер може працювати у приватних установах різноманітних галузей і форм власності. Там він забезпечує керівництво інформацією, необхідною для прийняття виважених управлінських рішень, бере участь в аналізі результатів роботи, встановленні пріоритетів підприємства, забезпеченні відповідності прибутків і видатків, формуванні зовнішньої і внутрішньої фінансової звітності. Також є можливість працювати в державних організаціях, органах влади і управління, податкових адміністраціях, комісіях з цінних паперів, контрольно-ревізійних управліннях. Важливим є те, що після здобуття вищої освіти, можна викладати бухгалтерський облік у різноманітних навчальних закладах. Актуальною є і наукова діяльність.
Тож своє місце під сонцем володарі цієї професії знайдуть завжди. Головне – любити те, чим ти займаєшся, і з самого початку свого тернистого життя прислухатися до власних уподобань. Не все в житті вимірюється статками, хоча без них дуже тяжко. У Біблії написано: «Кожному воздасться по вірі». І я прихильник того, що кожен отримає те, на що заслуговує – ні на грам більше, але і ні на грам менше. Якщо займатися улюбленою роботою, віддавати її всього себе, то і робота, якою б вона не була, приноситиме задоволення, прибуток. І тоді буде актуальним крилатий вислів: «на роботу, як на свято». Справді, життя – це свято. Робота - це рутина, але коли б вона приносила задоволення, то було б іще одне маленьке, але таке справжнє – свято роботи. Можливо, це звучить надто ідеалістично, але я в це вірю. Головне пам’ятати – «не місце красить людину, а людина красить місце».
Другие материалы по теме:
вибір професії, робота бухгалтера, підвищення кваліфікації, ставлення, прибуток, на роботу, досвід роботи, професія бухгалтера, бажання, задоволення, професія, управління, діяльність, бухгалтерський, бухгалтерський облік, життя, працювати, людина, робота, вибір, кількість, отримати, бухгалтера, роботи, вид, бухгалтер
Статьи из раздела: На досуге
Другие статьи по теме:
Чим жахлива робота бухгалтера?
Як покарати бухгалтера за неправильне нарахування зарплати
Чому важливо купити робот-пилосос, якщо у вас є домашні улюбленці
Мы на Facebook