Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиНа досуге

Як вибрати твердопаливний котел

Як вибрати твердопаливний котел

Певне, кожен, хто живе у заміському будинку чи має дачу стикався з проблемою зими, тобто холодом. Прибрати таку біду можна за допомогою твердопаливного котла.

Колись раніше робота твердопаливних котлів не була автоматизованою і процес обігріву тривав ну максимум до шести годин (в залежності від виду палива), то зараз процес обігріву автоматизований, лише вчасно дрова підкидай. Також багато сучасних котлів оснащені тепер оснащені ПОВНІСТЮ автоматизованими топковими апаратами, що загружають паливо прямо до місця призначення, а його повне згоряння забезпечує вентилятор, а це, в свою чергу, забезпечує постійне підтримання необхідної користувачеві температурі.

Всі виробники таких твердопаливних котлів тривалого горіння прагнуть задіяти нові технології у виробництві, що забезпечує високий ККЛ котла. Наприклад, використання хороших пальників забезпечує високу температуру згоряння, а зовнішній контур дозволяє регулювати температуру горіння як вручну, так і автоматично.

То ж як вибрати твердопаливний котел так, щоби він якісно обігрівав Ваш дім? Є ряд критеріїв, які необхідно враховувати при виборі твердопаливного котла.

Основним критерієм є потужність. Щоб правильно вирахувати потужність твердопаливного котла, можна взяти значення із розрахунку 1кВт потужності на 10кв.м площі обігріву.

Щодо матеріалу, то твердопаливні котли виготовляються як з чавуну так і з сталі. Точної відповіді «що краще» немає. І у чавунних котлах є недоліки і у стальних. Перш за все треба визначитися з необхідним функціоналом. Розуміння особливостей матеріалу є запорукою якісної роботи.

Слід розуміти, що в процесі експлуатації чавунний котел покривається сухою ржавчиною, яка не прогресує в подальшому. Вологій корозії такий котел піддається дещо гірше.

Стальні котли не піддаються корозії, проте, якщо при великих і частих перепадах у сталі з’являються «усталі» зони, що в недалекому майбутньому прогресують в тріщини, і ремонт такої поломки майже неможливий.

Якість опалення таким котлом залежить також і від енергетичної цінності вугілля, що використовується при опаленні. Варто, також розуміти, що кількість вугілля, яке опалюватиме Ваш будинок, напряму залежить від його якості. Найпопулярнішим є антрацит. Завдяки низькому вмісту сірки таке вугілля нешкідливе для навколишнього середовища і дає багато тепла.

На такі фактори слід звертати Вашу увагу при виборі твердопаливного котла.

Також слід запам’ятати, що якщо у вас поганий димохід і погана тяга, то слід обирати котел із вентилятором.

 


Нас находят: твердопаливний котел, як вибрати твердопаливний котел, котел твердопаливний, розрахунок потужності твердопаливного котла, як правильно підібрати твердопаливний котел, Як вибрати твердопаливного котла, як вибрати потужнисть твердопаливного котла, який вибрати твердопаливний котел, як правильно підібрати твердо паливного котла, як правильно опалювати в твердопалівнім котлі щоб незабивало димохід


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook