Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиСлушателю курсов

Як я стала бухгалтером

Як я стала бухгалтером

Як я стала бухгалтером? Як все це сталося? Зараз спробую згадати з чого все почалося.

З самого дитинства я любила цифри. Я навіть на вулиці з дівчатами не бігає, в ляльки не грала, всі таблички креслила, вважала. У садку я обожнювала математичні ігри, завдання. А коли пішла до школи, урок математики став моїм улюбленим.

Ще моя бабуся Ліда і дідусь Валера працювали у сфері економічної діяльності. Вона - бухгалтер, а він - економіст. Але вони вже пішли на пенсію. З дитинства вони мені розповідали яка цікава ця професія. Бабуся і дідусь ж і навчили мене математики.

У школі я і почала серйозно замислюватися про професію бухгалтера. Я ходила на курси, розвивати свій інтелект.

Я вважаю, що в професії бухгалтера потрібно не тільки математика, а й логіка. Калькулятор і програми можуть порахують за Вас, а ось над логікою треба попрацювати, щоб знати, що помножити і що поділити.

Але все ж в моїй голові виникали питання: Коштувати надходити на бухгалтера? Складно вчитися на цю професію? Наскільки затребуваний бухгалтер? Не буде проблем з працевлаштуванням на роботу?

Але бабуся Ліда з дідусем Валерою мене заспокоїли. Сказавши: «Що ця професія буде завжди потрібна. Без роботи ти не залишишся. І чим краще ти будеш навчається в університеті, і чим вище твоя категорія, тим ти будеш цінніше і з високою заробітною платою.

Я зважила всі «за» і «проти» і все-таки вступила до університету на бухгалтера! Це божевільне студентство. Коли ти молодий і в твоїй голові тільки хлопчики і розваги. Що ще може турбувати мозок вісімнадцятилітню дівчину. Єдино, що мене тоді хвилювало це виправдати надії бабусі з дідусем. І я вчилася. Я відчуваю себе вічним студентом і мені це подобається. І ось я вже на третьому курсі. Я задоволена своїм вибором. Тепер я можу сказати, що бухгалтерія вибирає людей сама ... саме так. Випробовує їх на міцність, порядність, працьовитість. І минулі це випробування працюють успішно і люблять бухгалтерію, а вона - їх.

На мій погляд бухгалтер - це унікальна людина, комунікабельний, чесний, працьовитий. Я думаю бухгалтери потрібні скрізь: у фірмах, на виробництві, в установах нашої держави.

Я сподіваюся що в майбутньому я стану відмінним бухгалтером! І поступово буду рости в цій сфері діяльності.

У висновку я хочу сказати: Професія бухгалтера важлива. Бухгалтер просто незамінний. Це дуже сучасне заняття. І в майбутньому я хочу стати ерудованою бухгалтером.


Нас находят: я хочу стати бухгалтером, Професія бухгалтера-погляд в майбутнє, моя бабуся бухгалтер, ким я хочу стати чому бухгалтером, як вивчитися на бухгалтера, я стала бухгалтером, я бухгалтер, чому я вирішила стати бухгалтером, чи складно навчатися на бухгалтера, хочу стати бухгалтером


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook