Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруОплата праці та кадриОсвіта

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Освіта

Чи може музкерівник ДНЗ працювати на 1,75 ставки

Одна група у ДНЗ залишилася без музичних занять через відсутність музкерівника. Чи можна довантажити наявного музичного керівника у ДНЗ до 1,75 ставки, бо в бухгалтерії стверджують, що музкерівник більше ніж на 1,5 ставки працювати не може?

 

Одна група у ДНЗ залишилася без музичних занять через відсутність музкерівника. Чи можна довантажити наявного музичного керівника у ДНЗ до 1,75 ставки, бо в бухгалтерії стверджують, що музкерівник більше ніж на 1,5 ставки працювати не може?

Згідно з підпунктом «а» пункту 5 Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів (затверджені наказом Міністерства освіти і науки України від 04.11.2010 № 1055) кількість посад керівників музичних встановлюється з розрахунку 0,25 штатної одиниці на одну групу у дитячих садках і на кожну групу дітей віком від одного року і старше у яслах-садках.

Тривалість робочого тижня цих працівників становить на ставку 24 години (ст. 30 Закону України «Про дошкільну освіту» від 11.07.2001 № 2628-ІІІ); пп. «г» п. 64 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 № 102; далі — Інструкція № 102).

Музичні керівники належать до педагогічних працівників — зазначено у Переліку посад педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженому постановою КМУ від 14.06.2000 № 963 (далі — Перелік № 963). Отже, мають усі передбачені для останніх права та гарантії.

Тарифний розряд з оплати праці музичним керівникам установлюються завіду¬вачем закладу при тарифікації з урахуванням кваліфікаційної категорії, присвоєної за наслідками атестації (додаток 9 до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 № 557).

Місячна зарплата музичного керівника дошкільного навчального закладу визначається шляхом множення ставки заробітної плати на його фактичне навантаження на тиждень і ділення цього добутка на встановлену норму годин на тиждень (24 год.).

Зарплата, установлена при тарифікації, виплачується щомісячно незалежно від кількості тижнів і робочих днів у різні місяці року (п. 68 Інструкції № 102).

Відповідно до пункту 63 Інструкції № 102 обсяг навчальної та іншої педагогічної роботи, яку може виконувати педагогічний працівник за основним місцем роботи, граничними розмірами не обмежується. Отже, музичний керівник ДНЗ може мати навантаження 1,75 ставки.


Нас находят: работа музкеривник, робочі години музкерівника, тарифні розрядидля мкзкерівників днз, зарплата музкерівника


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook