Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруОплата праці та кадриОсвіта

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Освіта

Чи може музкерівник ДНЗ працювати на 1,75 ставки

Одна група у ДНЗ залишилася без музичних занять через відсутність музкерівника. Чи можна довантажити наявного музичного керівника у ДНЗ до 1,75 ставки, бо в бухгалтерії стверджують, що музкерівник більше ніж на 1,5 ставки працювати не може?

 

Одна група у ДНЗ залишилася без музичних занять через відсутність музкерівника. Чи можна довантажити наявного музичного керівника у ДНЗ до 1,75 ставки, бо в бухгалтерії стверджують, що музкерівник більше ніж на 1,5 ставки працювати не може?

Згідно з підпунктом «а» пункту 5 Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів (затверджені наказом Міністерства освіти і науки України від 04.11.2010 № 1055) кількість посад керівників музичних встановлюється з розрахунку 0,25 штатної одиниці на одну групу у дитячих садках і на кожну групу дітей віком від одного року і старше у яслах-садках.

Тривалість робочого тижня цих працівників становить на ставку 24 години (ст. 30 Закону України «Про дошкільну освіту» від 11.07.2001 № 2628-ІІІ); пп. «г» п. 64 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 № 102; далі — Інструкція № 102).

Музичні керівники належать до педагогічних працівників — зазначено у Переліку посад педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженому постановою КМУ від 14.06.2000 № 963 (далі — Перелік № 963). Отже, мають усі передбачені для останніх права та гарантії.

Тарифний розряд з оплати праці музичним керівникам установлюються завіду¬вачем закладу при тарифікації з урахуванням кваліфікаційної категорії, присвоєної за наслідками атестації (додаток 9 до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 № 557).

Місячна зарплата музичного керівника дошкільного навчального закладу визначається шляхом множення ставки заробітної плати на його фактичне навантаження на тиждень і ділення цього добутка на встановлену норму годин на тиждень (24 год.).

Зарплата, установлена при тарифікації, виплачується щомісячно незалежно від кількості тижнів і робочих днів у різні місяці року (п. 68 Інструкції № 102).

Відповідно до пункту 63 Інструкції № 102 обсяг навчальної та іншої педагогічної роботи, яку може виконувати педагогічний працівник за основним місцем роботи, граничними розмірами не обмежується. Отже, музичний керівник ДНЗ може мати навантаження 1,75 ставки.


Нас находят: зарплата музкерівника, днз музкерівник тема до атетації, ставка музичного керівника, https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru%3Bsearch%3Bweb%3B%3B&text=&etext=1883 hkuFD8g8rOjHV2JVHYt8z9UuKPr5Y4kwYF8QV2SkpdhYW5zaInmyCbXHExyI6Gpb a3b7f31425b0319c2e455b1fba2193acfc7ff41c&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG9, чи можна працювати на 1 5 ставки науково-педагогічному працівнику, Чи може музКЕРІВНИК РОБИТИ НА ГРУПИ, оплата праці музкерівника який за сумісницвтвом ще і вихователь, работа музкеривник, робочі години музкерівника, тарифні розрядидля мкзкерівників днз


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook