Меню


Курсы Стимул Справочник Статьи На досуге

Ацетохлор: переваги використання

Ацетохлор: переваги використання

Ацетохлор: хімічна речовина чи гербіцид?

Плюси застосування ацетохлору

 

Світова практика використання хімічних засобів захисту рослин вже давно довела, що такий спосіб контролю негативних чинників у посівах сільськогосподарських культур є найбільш дієвим та результативним. Негативні чинники – це насамперед небажана рослинність, завдяки якій значно знижується урожайність культур. Окрім того, бур'яни різних видів – це:

Взагалі, перераховувати всі мінуси смітних рослин у посівах культур можна ще довго, головне – з ними необхідно регулярно та систематично боротись.

Ацетохлор: хімічна речовина чи гербіцид?

Звичайно, що метод застосування гербіцидів у боротьбі із бур'янами є найбільш розповсюдженим. А вже серед вказаних хімічних засобів виділяють ті, що користуються стабільно високим попитом у аграріїв завдяки чудовим фізичним якостям та унікальним характеристикам. Одним із таких гербіцидів є ацетохлор. До речі, для багатьох пересічних громадян залишається відкритим питання: а що таке ацетохлор – назва гербіциду чи активна речовина в основі гербіциду? І перше, і друге твердження є правильним, адже ацетохлор відноситься до сильнодіючих та високоефективних селективних хімікатів. До того ж, він складає основу багатьох гербіцидів від різних світових виробників.

Плюси застосування ацетохлору

  1. Знищує смітну рослинність до сходження культур. Таким чином, ацетохлор «розчищає» площу і дає змогу молодим рослинам активно розвиватись.
  2. Зберігає свою активність протягом 2-3 місяців – тобто, практично здійснює захист культур під час усього періоду вегетації.
  3. Стабільний, не летючий, не боїться високих температур повітря.
  4. Вирізняється високим ступенем селективності по відношенню до сільгоспкультур.
  5. В зв'язку з тим, що до кінця сезону розкладається, не впливає на наступні культури у сівозміні.
  6. Злакові та однорічні широколисті рослини – це основна сфера впливу ацетохлору. Ефективно контролює їхній ріст, знищуючи не лише зелені органи бур'янів, а й кореневу систему.


Нас находят: ацетохлор спосіб використання, ацетохлор отзывы


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook