Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиСлушателю курсов

Чи допомагають курси 1С подальшому працевлаштуванню?

Чи допомагають курси 1С подальшому працевлаштуванню?

Досить таки часто на рекламних плакатах ми зустрічаємо назву «1С». Багато задають собі питання: «що це таке ?» і «для чого потрібне взагалі?»

Програма 1С одна з найвідоміших і популярних програм для автоматизації обліків, записів.

Програма поширюється через мережу Інтернет і через мережу фірми 1С (правильніше, франчайзингу 1С), що складається більше ніж з 1000 IT-підприємств.

Програма 1С дуже зручна у використанні і автоматизації облікових записів, накладних товару, артикулів і т.д. Вводите у вікно те, що шукаєте і буквально за секунду програма вибиває знайдене.

Але мало хто знає, що 1С одна з найпоширеніших, топових, лідируючих програм з автоматизації в Україні і в інших країнах СНД. І працівник, який володіє цією програмою - «цінний співробітник».

Багато підприємств працюють з цією програмою, я б навіть сказала майже всі (малі підприємства, великі, іноземні франчайзинги).

У деяких з них Вас навчать працювати в програмі 1С безкоштовно, якщо пощастить. Тому що не кожне підприємство це допускає і навчає.

При працевлаштуванні в бухгалтерські чи інші облікові фірми, шукають саме зі знанням пакету 1С. Працівник, що знає 1С - «золотий працівник». І на співбесіді в перших топових місцях буде саме ця людина. Не кожне підприємство виділяє час на проходження курсів або ж навчання, адже часто потрібен кваліфікований співробітник, який вже в перші дні вливається в роботу і зможе буквально відразу приступити до неї. І як ми розуміємо, цей співробітник буде отримувати досить таки непогані суми.

Задумайтесь тепер, а чи варто проходити курси 1С? Моя відповідь, - «Варто!». Ви нічого не втратите, а навпаки тільки придбаєте! Ваші матеріальні витрати потім окупляться, і Ви отримаєте ще більше. Якщо додати в резюме пункт «знання 1С», на Вас звернуть увагу, Вами зацікавляться.

У наш час безліч вузів ввели саме роботу з програмою 1С по спеціалізаціям «бухгалтерський облік» та «облік і аудит». Програма дійсно корисна і потрібна. Щасливчик той, хто проходив навчання 1С ще в навчальних закладах, відразу після університету він зможе працевлаштуватись. Безглуздо не скористатися цим шансом! Потрібно постаратися змусити себе вивчитися, приділити час і сили, щоб потім мати гідну, високооплачувану і омріяну роботу. Щоб надалі не платити ще раз! Або не просиджувати даремно на парах і не витрачати час даремно! Слід відразу діяти, робота не чекає, тим більше гідна робота! Раджу студентам звернути на це увагу!

В Україні дуже відомі такі підприємства як «Нова пошта», магазини: «Адідас», «Пума», «Найк», «Зара», «Нью Беланс». Всі вони використовують програмні продукти 1С. Для себе Ви повинні зрозуміти, що практично всі використовують саме цю програму і без знання цієї програми Вам ніяк не можна.

Вам же потрібно тільки вирішити для себе в якій сфері будете працювати, і який вид 1С варто вибрати саме Вам.

Існує мені відомих чотири конфігурації 1С, такі як: «Управління торгівлею», «Бухгалтерія», «Зарплати і кадри» і «Підприємство».

Вище зазначені магазини використовують «1С: Управління торгівлею». Ця програма досить проста у використанні і, швидше за все, Вас навчать працювати з нею на роботі. Але не варто покладати великі надії на те, що роботодавець організує Вам навчання. Варто все ж навчитися роботі в цій програмі заздалегідь.

Ну і звичайно інші види 1С Вам знадобляться, якщо працюєте в бухгалтерській сфері, або ж робота вашої мрії у відділі кадрів.

Можна багато чого писати, намагатися переконувати, але мені здається, що тут все і так очевидно, і просто. Якщо хочеться чогось більшого, розвивати свої навички, підвищувати кваліфікацію, працювати на солідному підприємстві, мати гідну зарплату і роботу, то 1С Вам ніяк не завадить, а навіть допоможе. Тому що, як вище було згадано, практично всі працюють саме з цими програмними продуктами. Тільки види програми різні на кожній роботі. То чому б не спробувати ?

Вибір за кожним з нас, ми самі вибираємо свій подальший шлях, самі прагнемо до кращого. Усім хочеться подальшої перспективи та саморозвитку. Вас ніхто не змусить навчатись, поки Ви не зрозумієте важливість для себе. Так чому ж не пізнати більшого і просто бути кваліфікованим співробітником, гідно виділитися і працювати саме на тій роботі, яку Ви самі оберете. Курси нікому не завадять, а вибір за Вами!

Тульговець Дар'я


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook