Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьи1С:Предприятие

Чому 1С? Переваги та недоліки для ведення обліку в Україні.

Чому 1С? Переваги та недоліки для ведення обліку в Україні.

Переваги програми 1С в Україні

 

Для більшості бухгалтерів стало вже буденною справою створення документів word або будування графіків в електронних таблицях. Є велика кількість різних програм, які в тій чи іншій мірі допомагають виконувати наші повсякденні операції. На будь-якому ПК можна знайти масу програмних забезпечень або серйозніших програм, які допомагають виконувати нам ту чи іншу операцію. Дійсно, навіщо вручну обраховувати, якщо за нас це може зробити ЕОМ.

Автоматизація завжди допомагає досягти найбільшої керованості своєї фірми чи організації, відчувати зміни кон’юктури ринку і швидко на них реагувати.

Слід зрозуміти, що впровадження програми 1С ефективно лише тоді, якщо наслідком впровадження є збільшення ефективності і покращення якості ведення бухгалтерського обліку на підприємстві. Це виражатися в:

"1С: Бухгалтерія" - одна з універсальних програм масового застосування для автоматичного бухгалтерського і податкового обліку.

Застосування ЕОМ призводить до швидкого прискорення облікових робіт за рахунок зміни численних побутових операцій,що зв'язані з нарахуванням і згрупуванням даних, їх групування з регістрів, розрахунків, швидко виконуючих ЕОМ. Електрона обчислювальна машина дозволяє обробляти різні облікові дані по різних напрямків і узагальнюючи їх за різними ознаками.

Отже, якщо автоматизація бухгалтерського обліку - це процес, в результаті якого перекладу бухгалтерії на комп'ютер збільшує ефективність і покращує

якість ведення бухгалтерського обліку на фірмі чи організації. Програма 1С є найбільш популярною і вживаною програмою.

Нижче представлений рейтинг автоматизованих програм, використовуваних юридичними та фізичними особами.

Переваги програми 1С в Україні

Автоматизована форма бухгалтерського обліку дозволяє проводити комплексну обробку облікової інформації на основі пакетів прикладних програм; все готово для ведення обліку. Для початку роботи в програмі достатньо ввести інформацію про організацію, а також вказати необхідні параметри облікової політики.

автоматизація найбільш трудомістких розрахунків для ведення податкового обліку в формуються і реєструються податкові накладні, необхідні податкові документи. Для цього передбачений податковий план рахунків. У програмі є можливість спрощення системи оподаткування.

Взагалі, програма більше зорієнтована на користувачів, головними видами діяльності яких є послуги або виробництво, наприклад, проектні роботи та ін. Торгівля також передбачена, але за умови, що вона не є основним видом діяльності компанії, а є одним з напрямків її діяльності.

Недоліками даної програми є те, що робота над конфігурацією в середовищі 1С відрізняється від розробки програм на таких мовах як "Паскаль", "Ассемлер" у вирішенні деяких питань не все так гладко. Ряд функцій в 1С неможливо реалізувати:

У першу чергу - це робота з графікою. 1С геть позбавлена можливості працювати з графікою (тобто малювати лінії, інші геометричні фігури заданих розмірі).


Нас находят: переваги і недоліки 1с, переваги та недоліки автоматизована форма обліку, рейтинг програм обліку, програми для ведення бух обліку переааги та недоліки, переваги і недоліки компютерної форми бух обліку, переваги 1С, переваги 1 с, необхідність/переваги використання 1С, недоліки і переваги 1с підприємство, недоліки 1с


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook