Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиСлушателю курсов

Для чого потрібне вивчення програми АССА?

Для чого потрібне вивчення програми АССА?

Яку можливість дає сертифікат СІРА або сертифікат САР фахівцям у цій сфері?

 

Класифікація АССА призначена для спеціалістів, працюючих і фінансовій сфері и бажаючих напрацювати знання, навички і професійні цінності і області бухгалтерського обліку і отримати можливість успішну кар‘єру в будь якій частині ринку, не залежно від того, працюють вони в професійних бухгалтерських фірмах чи досягнення цілей в побудові кар’єри в бізнесі.

Програма АССА оптимально підходить тим, хто прагне зайняти керівну посаду в бізнесі. Для того щоб розпочати навчання програми АССА, попередньої професійної підготовки в області бухгалтерського обліку або фінансів не потрібна. Все, що необхідно,- це мотивація інвестувати значний об’єм часу для досягнення успіху.

Як працює програма СІРА? Яке значення має сертифікат САР та СІРА для сучасних бухгалтерів?

Програма СІРА – це російська програма всесвітньої сертифікації бухгалтерів спеціалістів, яка, дуже схожа з англійською програмою, яка працює в країнах СНД. Назва програми – це абревіатура англійського варіанту назви СІРА (Certified International Professional Accountant: Сертифікований міжнародний професійний бухгалтер). Люди з відповідною кваліфікацією, що отримали сертифікат САР/СІРА мають право дати назву сертифікату до свого підпису, що відповідає всесвітній практиці.

Програма СІРА складається із трьох частин: навчання, проведення іспитів, сертифікація.

Особам, які успішно склали потрібні іспити та виконали додаткові спеціальні вимоги, отримують кваліфікаційні рівні СІРА та САР з отриманням відповідних документів.

Сертифікат САР/СІРА мають право в Україні видавати чотири професійні корпорації керівники Євразійської Ради Сертифікованих Бухгалтерів та Аудиторів (ЄРСБА, російська ЕССБА) своїми керівниками, на підставі зданих в Екзаменаційній мережі СІРА іспитів. До таких корпорацій входять:

  1. Федерація професійних бухгалтерів і аудиторів України.
  2. Федерація аудиторів, бухгалтерів і фінансистів агропромислового комплексу України
  3. Українська асоціація сертифікованих бухгалтерів і аудиторів
  4. Українська громада фінансових аналітиків

Іспити для рівня САР проводять три рази в рік – у весняну, літню та осінню сесії. Іспити по програмі СІРА проводять два рази в рік – на осінню та літню сесію.

Яку можливість дає сертифікат СІРА або сертифікат САР фахівцям у цій сфері?

Сертифікат спеціалізованого бухгалтера – дає впевненість – як спеціалістам, так і фахівцям – роботодавцям. Спеціаліст одержує певні знання та навички їх використання, стає впевнений у своїх вміннях та професійних навичках, а директори, роботодавці – у професіоналізмі своїх працівників , в успішності бізнесу. Крім того, роботодавцю легше шукати фінансові та бухгалтерські кадри, а сертифікована особо може претендувати вищу заробітну плату ніж середня та високий кар’єрний ріст.

Навчальні тренінги не є обов’язковими для отримання сертифікату. Але, якщо ви пройшли навчальний тренінг, то ви забезпечили собі дуже високу та хорошу підготовку до іспитів, що дуже збільшать шанси щодо їх успішної здачі. Недарма, велика кількість українських та іноземних компаній обирають програму СІРА, як приклад, як великомасштабну корпоративну програму підвищення рівня кваліфікації для своїх фахівців.

У програмі САР/СІРА також передбачено вивчення міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ).

Підвищення кваліфікації практикуючих бухгалтерів у сфері міжнародних стандартів фінансової звітності є особливо актуальним, з набрання чинності 11 червня 2011 року змін до Закону України « Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»


Нас находят: ????, хто видає сертифікат сар/сіра, лучше АССА или САР/СІРА


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook