Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиБухгалтеру

Excel для бухгалтера - незамінне доповнення 1С

Excel для бухгалтера - незамінне доповнення 1С

Робота фахівця у галузі бухгалтерії стала набагато раціональніше і спрощене з того часу, як бухгалтерського обліку почав вестися за допомогою комп'ютерних способів обробки. Сучасні вузькоспеціалізовані комп'ютерні програми здатні аналізувати необхідну інформацію, обробляти її і виводити фінансову звітність різного типу. З усього розмаїття програмного забезпечення тільки одиниці перевірені часом і найкращим чином підходять для роботи бухгалтерів. До таких програм поставляться: корпорація Microsoft система Excel для роботи з електронними таблицями і пакет 1С: Бухгалтерія.

Excel - масштабно розповсюджена комп'ютерна програма, одна з найпопулярніших в світі. Дану програму називають офісної, так як найчастіше задіяна вона при роботі з персональним комп'ютером в офісі. Програма Excel надає можливості проведення розрахунків, формування таблиць, діаграм, обчислення функцій. Думаю, в наш час, багато хто з нас, знаючи елементарні ази цієї програми, скористаються швидше таким ресурсом (навіть при елементарних, повсякденних розрахунках), ніж калькулятором.

Програма, яка в першу чергу, потрібна економістам, а також бухгалтерам. Адже в ній, дані фахівці, мають можливість складати звіти (таблиці), проводити розрахунки, складати діаграми, що першою справою входить до їхніх обов'язків...

Для бухгалтера Excel - це величезний, потужний калькулятор з сукупністю засобів і функцій, можливість необхідних підрахунків у один правильний клацання.

Але, чи достатньо даної програми для повноцінної роботи бухгалтерії? Такий метод ведення бухгалтерського обліку годиться виключно для тих, хто за законодавством має дозвіл не вести бухгалтерію. А це - самозайняті жителі, приватні підприємці, нотаріуси та адвокати.

Учбовий центр "Стимул" пропонує:

Введення бухгалтерського обліку - це відображення подій у хронологічній послідовності господарського життя. Саме тому, в допомога надається програма 1С. Це більш, ніж стандартна комп'ютерна програма, 1С - «права рука бухгалтера», що надає перелічені нижче можливості:

1С: Підприємство "призначена з метою вирішення обширного спектру завдань автоматизації обліку та управління.

На сьогоднішній день, програма 1С: Бухгалтерія - загальновідомий набір додатків з ведення калькуляційного обліку підприємства. 1С являє собою систему прикладних рішень, створених за одним принципом на одній технологічній системі. Директор може вибрати рішення, відповідне актуальним потребам фірми і розвиватиметься в майбутньому.

Керівнику, потрібно рішення, необхідне специфіці його самостійного господарського суб'єкта, але, з іншого боку, потрібно враховувати переваги застосування масового перевіреного продукту. Поєднання цих потреб забезпечує "1С: Підприємство" як система програм.

Таким чином, можна зробити висновки: у наш час, робота бухгалтера навряд чи реалізується без допомоги програми Excel, а також 1С. Я вважаю, що більш важливою програмою є 1С, і не побоюся повториться, що без неї бухгалтер «як без рук». Адже робота бухгалтера - це купи документації та підрахунків, вічний документообіг... Але, дана програма спрощує всілякі завдання даної спеціалізації: зберігає оновлені дані підприємства, обчислює все необхідне, доходи, збитки, контролює матеріальне рух, зарплати... Дана програма (при умінні користування ), створює за бухгалтера навіть звіти, такі як:

Дані звіти містять інформацію, що представляє в журналі проводок, у формі, зручній для роботи та аналізу. При складанні звіту вибираються дані тільки з необхідних проводок, які представляються в групованому, узагальненому образі.

Стандартні звіти виникають для необхідного періоду часу. Кожен звіт може бути роздрукований в паперовому вигляді, після потрібного перегляду на дисплеї комп'ютера. Також, будь необхідна звітність може бути налаштована: користувач може відключити виведення непотрібних подробиць або, навпаки, позначити необхідність кількості (за рахунками, для яких позначено необхідну ведення кількісного підрахунку), виведення субрахунків, кількості грошових сум (для рахунків, по яких обраний ознака грошової калькуляції). Тут надаються можливості - встановити критерії відбору інформації для складання звіту (наприклад, вказувати необхідні рахунки, по якому потрібно створюватися звіт або, навпаки, вказувати рахунки, що виключаються із звіту).

Невже щось може краще спростити роботу даного фахівця? Тільки якщо Excel - чудове доповнення до 1С! Дана програма є допомогою негайного вирішення ефективність завдань у бухгалтерському обліку з використанням її можливостей. Дані представляються у вигляді окремих глав, вибудуваних на конкретних практичних зразках з ілюстраціями всіх розроблюваних дій, починаючи від запуску програми та закінчуючи створенням складних обчислювальних таблиць. У зазначеній книзі - понад 140 таблиць і малюнків, а також безліч різних формул (більше 300), які допоможуть користувачеві при автоматизації своєї роботи. Автор програми, розглянув всі головні бухгалтерські підрахунки і форми фінансової звітності: створення та заповнення платіжних відомостей, різних платіжних документів, форм фінансової звітності, заповнення головної книги і платіжної відомості, тощо. У загальних рисах, це легке рішення підрахунку, створення таблиць, діаграм... І самому приємно, і начальству доповісти загальну фінансову (числову) обстановку зручно!

От тільки страшно уявити, як даними фахівцям доводилося до появи подібних помічників...


Нас находят: курсова робота Використання функцій програми Excel для ведення кадрового обліку, https://stimul kiev ua/articles htm?a=excel_dlya_bukhgaltera_-_nezaminne_dopovnennya_1s, Компютерні програми по бухгалтерії, Вирішення завдано бухгалтеоського обліку за допомогою ексель, Exel- все що необхідно бухгалтеру, Excel в бухгалтерії, ведення бухобліку в Екселі, використання excel в бухгалтерському обліку, Облік автотранспорту в Ексель, exele в бухгалтерії


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook