Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиНа досуге

Грінфорт КФ 40: діє швидко та надійно

Грінфорт КФ 40: діє швидко та надійно

Грінфорт КФ 40: коротка характеристика

Особливості застосування Грінфорт КФ 40

 

Чому боротьба із небажаною рослинністю є обов'язковим «ритуалом» аграріїв, що виконується на початку та протягом усього посівного сезону? Звичайно, бур'яни вкрай негативно впливають на урожайність сільськогосподарських культур. Яким чином? Забирають важливу вологу із ґрунту, поживні речовини та мінерали, конкурують із культурними рослинами за сонячне проміння та добрива, приглушають ріст їхньої кореневої системи та зеленої маси, а також являються розплідниками різноманітних грибкових захворювань і захистом для гризунів і шкідливих комах. Таким чином, культура, не маючи змоги розвиватись у оптимальних для неї умовах, дає набагато менший урожай, ніж могла б, за відсутності бур'янів.

Грінфорт КФ 40: коротка характеристика

Даний гербіцид розроблено спеціалістами торгової марки «Грінфорт», яка належить вітчизняній компанії «Украгроком». В основі цього хімічного засобу знаходиться діюча речовина квізалофоп-п- тефурил, яка здатна проникати у небажану рослинність через листя і таким чином згубно впливати на її мерисистему. Грінфорт КФ 40 являється післясходовим гербіцидом, що має системну дію. Застосовується для боротьби із однорічними та багаторічними злаковими рослинами у посівах таких культур як соя, соняшник, льон, картопля, ярий та озимий ріпак, цукровий буряк.

Особливості застосування Грінфорт КФ 40

  1. Даний засіб використовується на будь-яких етапах розвитку сільгоспкультур, що досить зручно для аграрного сектору, адже не потрібно вибирати певний час або умови.
  2. Оптимальною температурою повітря, при якій краще всього застосовувати Грінфорт КФ 40, є від 15 ?С до 20?С. При нижчій температурі засіб діє, проте уповільнює свій вплив на рослини. Якщо ж навпаки, температура більш висока, а погода засушлива, то цей хімічний препарат втрачає частку своєї ефективності за рахунок того, що у бур'янах гальмуються процеси обміну при таких умовах.
  3. Що стосується дощу, то необхідно враховувати, що лише ті опади, які пройдуть через 3 години після використання гербіциду, не становлять небезпеки змиття для засобу.
  4. Можна застосовувати із іншими пестицидами у бакових сумішах, окрім тих, що володіють лужною реакцією. Перед змішуванням потрібно проводити тест на сумісність препаратів.
  5. Витратна норма Грінфорт КФ 40 становить 200-300л на один гектар оброблюваної площі.
  6. Не ефективний проти тієї рослинності, що зійшла після використання даного засобу, тому що він не є ґрунтовим.


Нас находят: грінфорт кф 40


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook