Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиНа досуге

Ковані елементи - красиве і функціональне прикраса для будинку

Ковані елементи - красиве і функціональне прикраса для будинку

Елементи ковки: унікальні особливості і гідності

Методи кування і матеріали

 

Художня ковка - особливий метод обробки металу. Така технологія дозволяє ковалям з грубого металу створювати оригінальні і красиві, витончені і лаконічні предмети побуту, інтер'єру, екстер'єру. Ковалі, використовуючи свої знання і вміння поводитися з металом, створюють самі різні за розміром, формам, складності конструкції. Це можуть бути альтанки і огорожа, перила і гойдалки, ліхтарі і свічники, лавки і столи, садові меблів і ворота, пр. Головне - все ковані елементи від компанії Стиленд мають свою душу, характер, вони унікальні, а тому можуть бути використані для прикраси ландшафту і внутрішнього оздоблення.

Елементи ковки: унікальні особливості і гідності

Метод кування металу використовувався з давніх часів, коли ковалі були і світовими суддями, і священиками, і майстрами, які створюють не тільки унікальні красиві, але і корисні предмети. Згодом актуальність виробiв не втратилася, сьогодні готова продукція використовується в приватних будинках, готелях, ресторанах квартирах, громадських і комерційних закладах. Все це пояснюється простими причинами:

Готові елементи з металу ще й дуже довговічні, вони для надійності покриваються захисним складом, а тому поверхня не боїться вологи і ультрафіолету, навіть механічного впливу, може бути використана довгі роки.

Методи кування і матеріали

Створюються оригінальні вироби тільки з використанням високоякісних і надійних матеріалів - металів з певними показниками плинності, в'язкості, пластичності. Ідеально для цього підходять залізо, латунь, золото і срібло, мідь, сталь. Метали при силовому впливі не мінятимуть форми, на їх поверхні не утворюються тріщини. Майстри Стиленд для виконання поставлених завдань використовують метод холодної та гарячої ковки, використовують кращі матеріали, а тому результат завжди радує замовника.


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

Мы на Facebook