Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьи1С:Предприятие

Навіщо компанії «1С: Бухгалтерія»?

Навіщо компанії «1С: Бухгалтерія»?

На сьогоднішній день одним з актуальних завдань, що стоять перед підприємцями, є впровадження в процес господарської діяльності інформаційних технологій і програм для автоматизації бухгалтерського обліку, а саме - для поставок, виробництва, логістики та дистрибуції - всього того, що складає фундамент діяльності підприємства і приносить йому прибуток.

Головна перевага автоматизації бухгалтерського обліку полягає не тільки в зростанні продуктивності роботи обліковця та якості документів, а й у формуванні на електронних носіях облікових даних, які характеризують предметну сферу в реальному часі, що є визначальним при інформуванні фахівців для оперативного втручання.

Одним з найбільш поширених варіантів для автоматизації бухгалтерського обліку, який широко використовується в країнах СНД, є «1С: Бухгалтерія».

Програма «1С: Бухгалтерія» є складовою по автоматизації обліку загальної системи «1С: Підприємство» і може використовуватися як самостійно, так і комплексі з іншими складовими.

Програма 1С дозволяє здійснювати безперервний документообіг без затримок на всіх його етапах, крім того, вона може використовуватися працівниками нижчої кваліфікації, оскільки не вимагає професійно знання всіх деталей обліку.

«1С: Бухгалтерія» допоможе бухгалтеру відповісти на такі питання керівника: хто і в якому обсязі має заплатити? Яка сума і динаміка простроченої заборгованості, та хто є найбільшими боржниками? Які вільні грошові кошти має компанія, та чи в змозі вона вчасно розрахуватися з бюджетом та контрагентами? Яка динаміка продажів і які товари і напрямки діяльності приносять найбільший прибуток?

За допомогою даної програми можна провести експрес-аналіз ключових показників фінансового-господарського стану підприємства, визначити їх динаміку та відхилення від норми. Вся інформація подається в наглядному, зручному вигляді (в тому чисті у вигляді графіків та діаграм).

Можливості, які є у компанії при використанні «1С: Бухгалтерія»:

Крім того, програма «1С: Бухгалтерія» дозволяє організувати ведення документів (довільний розподіл, багатокритеріальний пошук будь-якого документа).

Перевагами програми 1С перед іншими найпоширенішими аналогічними програмами (Парус, Галактика) є:

Отже, програма «1С: Бухгалтерія» на сьогодні є найпоширенішою серед автоматизованих програм для ведення бухгалтерського обліку, що пояснюється різноманітними функціональними можливостями, доступність програми для навчання, зручним інтерфейсом. Дана програма є найраціональнішою, зручною і придатною для користування.


Нас находят: 1С:Підприємство Документи:введення та можливості використання, які компанії використовують програму 1С, фінансових результатів за допомогою типової конфігурації 1s бухгалтерія дипломна робота та її аналіз, розрахунок собіватртостф в 1С, програми для автоматизації обліку для чого вони використовуються, перевага та недоліки Автоматизація обліку готівкових і безготівкових коштів в системі «1С://Бухгалтерія, Основним недоліком програми «1С:Бухгалтерія » є її вартість, облік доходів фінансової та іншої звичайної діяльності за допомогою 1С Бухгалтерія, Найпоширеніші бухгалтерські програми, навіщо облік банківських операцій


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook