Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьи1С:Предприятие

Навіщо необхідно оновлення конфігурації 1С?

Навіщо необхідно оновлення конфігурації 1С?

«1С: Підприємство» - це економічне програмне забезпечення, яке потребує професійної підтримки і своєчасне оновлення. Постійне змінення законодавства стало основною причиною, через яку неможливо використовувати облікові програми в незмінному стані. Але існує ще ряд безупинно наступних процесів зміни, які зумовлюють необхідність постійно допрацьовувати програми 1С, встановлювати нові релізи конфігурацій, оновлювати звітність:

Існує кілька видів оновлень.

1. Оновлення регламентної звітності.

Оновлення звітності не вимагає великих зусиль. При наявності діючої підписки на ІТС, завантажити і встановити файли з оновленнями зможе практично будь-який користувач. У більшості випадків, оновлення регламентної звітності, це заміна та \ або доповнення певних звітів, без зміни конфігурації в цілому. Але бувають і винятки. Проблеми при оновленні можуть виникнути в тому випадку, якщо Ви давно не оновлювали конфігурацію, а «1С Підприємство» за цей час змінила алгоритми розрахунку показників звітності. Справа в тому, що регламентована звітність формується на основі інформації розрахованої і зберігається в базі даних конфігурації, і якщо розрахунки показників якимось чином були змінені, Ви не зможете коректно оновити звітність без попереднього оновлення конфігурації.

Оновлення регламентних звітів необхідно проводити в наступних конфігураціях:

  1. 1С: Бухгалтерія;
  2. 1С: Виробництво-Послуги-Бухгалтерія (ПУБ);
  3. 1С: Управління виробничим підприємством (УПП);
  4. 1С: Управління торговим підприємством (УТП);
  5. 1С: Комплексна конфігурація.

Регламентована звітність містить:

2. Оновлення конфігурації

Оновлення конфігурацій більш складний процес, оскільки сполучається з ризиком втрати даних і ризиком некоректної роботи різних блоків конфігурацій. Але його, так само як і оновлення звітності, можна провести самостійно. Головне уважно дотримуватися всіх інструкції. Оновлення випускаються на дисках ІТС, яке можна замовити в Інтернеті, і там же знайти і інструкції. Головне правило поновлення - це дотримуватися послідовність. Якщо ви давно не робили оновлень конфігурації, пропустили одну або декілька версій, оновлення потрібно виконувати послідовно через всі релізи. Для оновлення всіх конфігурацій (крім базової 1С конфігурації) потрібно підписка на диски ІТС.

3. Оновлення «нетипового» конфігурації

Якщо конфігурація облікової програми була сильно змінена під потреби Вашого підприємства і \ або вона не збігається з типовою конфігурацією, процес оновлення сильно ускладнюється. «1С: Підприємство» має вбудовані механізми оновлення версій, але вони стають абсолютно марними у Вашому випадку. При оновленні «нетипової конфігурації» переносити всі зміни і доопрацювання необхідно або вручну, або використовуючи зовнішні обробки, що істотно ускладнює процес оновлення і може призвести до виникнення помилок у програмі. Оновлення таких особливих конфігурацій краще довіряти професіоналам. Це дозволить Вам домогтися необхідної якості, уникнути помилок і за економити час і сили.

4. Перехід на нову платформу

За своєю суттю перехід на нову платформу (або, іншими словами, оновлення версії платформи) це впровадження нової інформаційної системи на підприємстві. Таке оновлення, найчастіше, не є обов'язковим і відбувається за Вашим бажанням. Це самий трудомісткий процес і найважливіший, він вимагає великих витрат часу, грошей і сил. Але правильно організований перехід на більш сучасне облікове програмне забезпечення за допомогою кваліфікованих фахівців в найкоротші терміни окупить затрачені кошти і, до того ж, дасть потужний поштовх розвитку Вашого бізнесу.


Нас находят: оновлення 1с, Як перевірити дані звітності при виявленні помилок 1С Бухгалтерия 8 2, як оновити 1с УТП, хто може встановыти 1с киев отзывы, скільки коштує оновлення конфігурація, регламентні звіти це, регламентна звітність це, регламентна звітність в 1 с 8 2, регламентна звiтнiсть, Поновлення програми та конфігурації 1C:Предприятие


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook