Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьи1С:Предприятие

Переваги та недоліки програми «1С: Бухгалтерія»

Переваги та недоліки програми «1С: Бухгалтерія»

В період ринкових відносин фінансова результативність роботи будь-якої організації в більших випадках залежить від самого вибору програмного забезпечення, це також стосується процесів господарювання і управління. В ринкових відносинах приймають участь різні господарські суб’єкти, такі як фізичні та юридичні особи, і тому звітність являється основним джерелом інформації.

В наслідок цього було створено два види програм. Перша програма основується на автоматизованості переважної кількості аналітичних та облікових процесів. Друга ж програма – це ж програма конструктор, яка дає свободу у виборі дій. «1С: Бухгалтерія» являється найвідомішою бухгалтерською програмою на даний момент часу, що включає в себе високу автоматизацію процесів.

Для того щоб підвищити оперативність інформаційного забезпечення, а також дієвість та ефективність, нам необхідно запровадити електронний облік та контроль діяльності організацій, також на забувши застосувати при цьому нові інформаційні технології.

На даний час існує багато передумов для створення нової системи електронного обліку, які передбачаються певними Законами України. Також вони можуть передбачатись іншими нормативними та правовими актами.

Програма “1С: Бухгалтерія” є універсальною. Вона може бути настроєна користувачем на різноманітні схеми обліку. В даній програмі є чимало різних способів для введення операцій в сфері обліку амортизації основних виробничих засобів. Має місце ручне введення операцій при незначній номенклатурі основних виробничих засобів з використання інформації щодо суми щомісячної амортизації, взятої з довідника “субконто”. А також існує спосіб автоматизування із застосуванням типових операцій або режимів “Документи і розрахунків”.

Всі подальші операції, які виникають в програмі «1С» Бухгалтерія, є програмами універсальними, а також являються бухгалтерськими, що масово призначені як для аналітичного обліку так і для організації синтетичного обліку, а також для підготовки первинних документів та звітності. Такі програми можуть налаштовуватись в залежності від змін діючого законодавства та форм обліку.

Так як вітчизняними, так і зарубіжними вченими, висвітлювалось чимало недоліків даної програми «1С» Бухгалтерія. В даній роботі я хотіла б звернути увагу на переваги та недоліки, що можуть виникати в організаціях під час впровадження інформаційних систем та інших технологій.

Програма «1С: Бухгалтерія» має певні переваги, такі як:

Недоліками програми «1С:Бухгалтерія» є:

  1. Неможливість ведення обліку в динаміці
  2. Відносно не найвища швидкість проведення обрахунків
  3. Для певної діяльності використовують певну версію, тобто програма «1С» не являється універсальною.

SQL- це новітні технології. На її базі було створено алгоритми, готові шаблони та налаштування в програмі «1С: Бухгалтерія». Тому ця програма дуже популярна та розповсюджена.

За декілька хвилин у цій програмі можна зробити багато звітних документівчи роздрукувати первинну документацію, а інформація при цьому зберігається у системі зручних структурованих довідників. Цій програмі не є властиво пристосовувати високу гнучкість при розрахунках низких обліковихзадач, як це видно на прикладі програм –конструкторів,. До того ж для впровадження програми «1С: Бухгалтерія» потребує системи високої комп’ютерної потужності.

«1С Бухгалтерія» являєтьсяпрограмним продуктом, який є комплексним і який має багато спеціалізованих галузевих версій. Гнучка конфігурація є притаманною цій програміта настроюється до відповідних вимог конкретного підприємства. Цю програму називають, як ведення бухгалтерського обліку. В даній програмі записують безліч операцій, від господарських до складання бухгалтерської звітності.

Можна сказати, що в програмі «1С: Бухгалтерія» є багато переваг, але можна знайти і незначні недоліки. Є доцільним використовувати саме цю програму, особливо на практиці. Це дасть змогу займатись безперервним документообігом без зайвих затримок на будь-якому його етапі.

Цією програмою може користуватись багато людей, тому вона підходить для застосування персоналом нижчого рангу. Не є важливим професійне знання деталей обліку. Так, як ринкові потреби зростають, то програма «1С: Бухгалтерія» удосконалюється і поширюється з кожним днем. Ми навіть маємо змогу випробувати нову версію цієї програми «1С: Бухгалтерия 8.2 для України»


Нас находят: переваги програми 1с, переваги 1с 8 2, переваги компютерної обробки даних в бухгалтерії, переваги та недоліки 1С, переваги програми 1с бухгалтерія 8 2, на що потрібно звернути увагу при виборі програми 1С:бухгалтерія, переваги 1с бухгалтерія, недоліки 1с, Цены на програми 1С бухгалтерія, програма 1с бухгалтерія


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook