Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиБухгалтеру

Послуги для юридичних осіб (ФОП)

Послуги для юридичних осіб (ФОП)

Стадії реєстрації ФОП

 

Якщо рішення про відкриття власного бізнесу вже прийняте, але Ви початківець, Вам не потрібна юридична особа, готові відповідати за зобов’язаннями усім своїм майном, то ідеальним варіантом для Вас є реєстрація фізичної особи-підприємця. Дана організаційно-правова форма є однією із найпростіших, адже не завбачує заплутаної звітності та прискіпливого ставлення зі сторони податкової інспекції. Тож, зупинившись на такому варіанті, слід визначитись із процедурою реєстрації, яка є не дуже складною, але потребує певних знань у цій сфері.

Стадії реєстрації ФОП

  1. Обрання видів економічної діяльності та визначення найбільш прийнятної системи оподаткування (на даному етапі слід бути дуже уважним і відповідально віднестися до вибору даних категорій. Адже, обравши КВЕД, який буде заборонений вибраною системою оподаткування, Вас не зареєструють її платником. А Ви, натомість, отримаєте не те що бажали, та й ще знадобиться змінювати види діяльності, або ж обирати іншу систему оподаткування. Також слід знати, що зайняття видом діяльності, не вказаним в ЄДР, тягне за собою певні, визначені Податковим кодексом, наслідки, а саме: підвищення ставки податку або перехід на іншу систему оподаткування, шляхом анулювання реєстрації);
  2. Підготовка документів та заповнення реєстраційної заяви;
  3. Подача їх реєстратору;
  4. Отримання, в останнього, опису прийнятих документів та виписки з ЄДР (по факту єдиний документ в паперовому вигляді, який підтверджує реєстрацію ФОП)
  5. Реєстрація платником податку та Книги обліку доходів і витрат в ДПІ (чинне законодавство України, вказує 2 можливі системи оподаткування для ФОП: загальна та спрощена. Від того, яку з них Ви оберете буде залежати сума сплаченого податку, коли саме подавати звітність, з ким можна співпрацювати. Спрощена система має 4 групи, кожна з яких має свої обмеження, які треба враховувати при виборі. Щодо Книги, то ведення діяльності без неї тягне за собою накладення штрафу).

Саме тому, аби провести процедуру реєстрації правильно та не допустити грубих помилок. які згодом принесуть купу неприємностей, краще доручити цю справу юридичній компанії. Якщо Вас цікавить реєстрація ФОП в Києві, то чудовим вибором буде «ЮК «Флагман». Команда професійних юристів даної компанії: зможуть підібрати КВЕД, відповідно до Ваших побажань; допоможуть у виборі системи оподаткування; оформивши довіреність на реєстрацію, подадуть документи для реєстрації в ЄДР та ДПІ.


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

Мы на Facebook