Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиНа досуге

Принципи роботи фільтрів у витяжках

Принципи роботи фільтрів у витяжках

Як з’явились вугільні фільтри?

Принцип роботи вугільного фільтру

Що нададуть саме вам вугільні фільтри у витяжці

Корисні поради

 

Люди часто кажуть про те як вони фільтрують воду, про це вони знають усе, про різноманіття фільтрів, про те коли і як їх замінювати. Отже воду ми фільтруємо, то чому не потурбуватись про те, щоб відфільтровувати повітря, яким ми дихаємо.

Як з’явились вугільні фільтри?

Нижче ми розповімо вам декілька цікавих фактів про те, як взагалі люди додумались до того, щоб використовувати вугільні фільтри:

Вугільні фільтри використовуються у витяжках рециркуляційного типу. Найрізноманітніші рециркуляційні витяжки кухонні можна найти в каталозі на сайті.

Принцип роботи вугільного фільтру

Перед тим, як розбиратись з вугільними фільтрами потрібно визначитись з тим, що таке вугілля. Вугілля це форма існування чистого вуглецю у природі, що є досить важливою для людства. Вугілля складається з чистого вуглецю і на 1/5 з водню та інших мікроелементів.

Для того, щоб уявити собі вугілля, згадайте обгорілий шматок дерева. Саме те чорне, що залишилось від деревини і є вугіллям у певній формі.

Вугільні фільтри працюють по наступному принципу: повітря, що нагрілось вбирається у вугілля і утворює велику кількість пор, таким чином поверхня вугілля збільшується. Це підвищує фільтраційну ефективність вуглецю.

Що нададуть саме вам вугільні фільтри у витяжці

Встановлення у витяжках вугільних фільтрів надасть вам наступні переваги:

Вугільні фільтри стають просто спасінням у тому випадку, коли можливості підключити витяжку до вентиляційної шахти. Тоді на кухні встановлюється рециркуляційна витяжка яка вбирає погане повітря, очищує його за допомогою фільтрів і надсилає назад у приміщення.

Якщо ви вирішите встановити у себе на кухні рециркуляційну систему краще звертатись до надійної кампанії, по питанням співпраці звертайтесь сюди https://nortberg.com.ua/spivrobitnictvo.html.

Корисні поради

Якщо ви користуєтесь витяжкою кожного дня, тоді варто змінювати вугільні фільтри раз на квартал, або принаймні на 4 місяці. Якщо ви забуваєте змінити фільтр, поставте собі нагадування на телефоні. Справа в тому, що якщо ви забудете змінити фільтр, він забрудниться и просо перестане виконувати свої функції.

Як зрозуміти, що ваші фільтри забруднились і вам потрібно їх замінити:

Найкраще рішення для кухні це витяжка, яка зможе працювати за двома режимами: відведення та рециркуляції. Перед тим як повітря потрапить до вентиляції, воно проходитиме п’ятишаровий жировий фільтр. Він робиться у вигляді сітки, що складається з п’яти шарів. Вони влавлюють часточки їжі, кіптяву та жир. Потім повітря попадає до вугільного фільтру або виводить в вентиляційну трубу.


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook