Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиСлушателю курсов

Про що можуть попередити відгуки про курси бухгалтера?

Про що можуть попередити відгуки про курси бухгалтера?

На даний час в нашій країні існує досить серйозна проблема безробіття. Це питання стосується не тільки молоді, а й людей середнього віку. Особливо це стосується жінок. Адже чоловіки можуть влаштуватись на роботу, яка потребує важкого фізичного навантаження, чого не може зробити середньостатистична жінка. Жінці, старшій за 40 років, дуже важко влаштуватись на хорошу роботу, з гідною заробітною платою.

Роботодавців часто не влаштовують такого роду підлеглі. Однією з таких причин є складнощі в навчанні чогось нового, особливо сучасних технологій. Техніка розвивається дуже стрімко і відносно не молодій людині важко відразу адаптуватись до роботи на нових сучасних пристроях. Тому керівники обирають молодих спеціалістів, навіть без досвіду роботи, тому що їх набагато легше навчити чомусь новому.

Іншою причиною може бути відсутність вищої освіти. Існує думка, що основною вимогою, при влаштуванні на роботу, є досвід і аж ніяк не диплом. Однак більшість роботодавців звертають увагу саме на диплом. Оскільки це офіційне підтвердження знань людини. Також деякі враховують престижність університету.

Звичайно більшість знань та предметів, які вивчаються в університетах, здебільшого не використовуються на практиці. Але вони є базовими. Які допомагають студенту розвиватись та бути обізнаним у різних сферах чи напрямках. Такі знання можуть стати у нагоді при співбесіді. Це час проявити себе та показати свої навички. Головне, що хоче побачити роботодавець це наявність потенціалу, постійного вдосконалення та практичні навички.

Люди за 40 зазвичай мають лише практичний досвід. І до того, щоб отримати високооплачувану роботу, їх не вистачає «корочки». Для того, щоб отримати вищу освіту знадобиться декілька років, за які можна втратити раніше набутий досвід. Адже щодня змінюються документи, закони тощо. Тому більшість таких людей звертаються до більш швидких способів отримання папірця, який буде підтверджувати їхні знання.

В Інтернеті, газетах чи метро існує безліч реклами, яка пропонує досить швидко отримати освіту. Найпопулярнішими являються курси. Водночас це найшвидший та відносно найдешевший спосіб. Людині залишається тільки обрати напрямок підготовки і вже через декілька місяців можна отримати сертифікат, або навіть диплом про закінчення підготовчих курсів.

Спираючись на статистичні дані, можна стверджувати, що більшість жінок за 40 обирають курси бухгалтерів. Ця спеціальність дуже популярна та буде потрібна постійно на ринку праці в Україні. Всі організації, підприємства, компанії потребують такого спеціаліста. Бухгалтер займається обліком діяльності фірми, відповідає за всі фінансові операції, кредити, дебіторські заборгованості, нарахування заробітної плати тощо. Це далеко не повний перелік завдань бухгалтера. Адже ця спеціальність охоплює широкий спектр обов’язків та знань, пов’язаних з фінансами.

Проте не тільки професійні навики треба на посаді бухгалтера, а й особливості характеру та темпераменту людини. Такий працівник повинен бути уважним, зосередженим, працьовитим, наполегливим. Також бухгалтер повинен мати хорошу пам'ять, адже йому доводиться запам’ятовувати багато професійної інформації та інструктажу щодо введення того чи іншого документу. Постійно треба слідкувати за новинами та змінами, які пов’язані з різними фінансовими операціями. Вимоги до кваліфікованого бухгалтера досить високі, проте і заробітна плата буде відповідною цим критеріям.

Як же стати ідеальним бухгалтером всього за декілька місяців, як цього обіцяють курси? Та які саме курси обрати? Адже їх так багато. І чи всі вони однакові? Всі рекламні листівки виглядають яскраво та приваблюють своїми акціями та обіцянками. Курси – це гроші, які треба витратити. Звичайно фінансове питання є дуже важливим. Порівнявши декілька реклам, одні люди вибирають найдешевші, а інші бояться довіритися низькій ціні. Існує певний стереотип: чим дешевше – тим гірше. Але чи дійсно це так? І як це перевірити?

Простіше всього спитати поради тих, хто закінчив подібні курси. Та обрати для себе оптимальний варіант. І по способу навчання і в фінансовому плані. Найбільше таких порад та рекомендацій знаходяться в Інтернеті. Як відомо, скільки людей – стільки й думок, тому й відгуки є, як позитивні, так і негативного характеру.

Відгуків позитивного характеру досить багато. Адже такі курси є досить зручними. Причиною цього є дистанційний характер навчання. В будь-який зручний для людини час можна вчитись. Дистанційне навчання передбачає велику кількість відео уроків, лекцій та он-лайн тестів. Таку інформацію можна вивчати на будь-якому гаджеті в будь-якому місці: в автобусі, метро тощо. Якщо виникають питання з приводу завдань, завжди можна звернутись в он-лайн допомогу, і спеціаліст проконсультує вас. Не треба чекати вказаного дня і уроків.

Ще однією перевагою курсів над будь-яким навчальним закладом є те, що вони надають максимум практичних навичок. Теорія майже відсутня. Адже бухгалтеру не треба знати всі теоретичні визначення. Головне – це правильно розраховувати різні податки, складати фінансові документи та баланс.

На подібних курсах є можливість живого спілкування з фахівцями цієї спеціальності. Люди, які вже багато років працюють на посаді бухгалтера, можуть дати початківцям в цій сфері досить важливі поради, які знадобляться їх в майбутньому. На жаль, така практика відсутня у вищих навчальних закладах, що є великим мінусом.

Проте швидкі курси бухгалтерів теж мають певні недоліки. Їх не можливо прочитати і зрозуміти тільки дивлячись на рекламну листівку. Тому поради інших людей досить важливі і на них треба звертати уваги, обираючи такий спосіб навчання та отримання освіти.

Деякі люди скаржаться на застарілість інформації та не відповідність до чинного законодавства. Це дійсно може стати перешкодою до вашого професіоналізму. Адже закони постійно змінюються чи створюються нові, тому за цим треба уважно слідкувати. Також багато людей, які заплатили за курси, повинні були заплатити ще за відеоуроки, які надсилались поштою. Мало того, що вони витрачали додаткові кошти на отримання цих уроків, ще й пошта затримувала доставку дисків чи флешок. Це створює певну незручність не тільки у фінансовому плані. На отримання посилки пішло досить часу, що затримує процес навчання.

Іншим недоліком є великі групи та різний рівень знань у так званих «студентів курсу». Перед тим як формувати групи, слід провести невеликий тест чи роботу, яка допоможе визначити знання кожного. Потім розумно поділити всіх на групи, в яких буде приблизно однакові знання. Це пришвидшить навчанню більш «продвинутих студентів» та допоможе більш детально вивчити матеріал людей з меншим запасом знань.

Проте, не слід забувати, що курси це бізнес. Таких курсів багато, а, отже, існує досить серйозна конкуренція між ними. Тому такі негативні відгуки можуть бути написані саме конкурентами. Інтернет хоч і хороша і корисна річ, але іноді буває не досить надійною. Всю інформацію треба перевіряти. Не треба вірити тільки написаному, краще особисто поспілкуватися з людиною, які це пройшла, і завдяки курсам чомусь навчилась і отримала хорошу посаду.

Хоч професія бухгалтера є досить престижною, але в той же час потребує великої моральної стійкості від людини. Адже бухгалтер не рідко потрапляє в нервові ситуації. Також такі спеціалісти постійно сидять за комп’ютером і ведуть малорухливий спосіб життя, через що виникають проблеми зі здоров’ям. Тому обираючи собі професію, слід врахувати всі переваги та недоліки. І тільки після детального їх аналізу приймати рішення щодо працевлаштування.

Форманюк Н.


Нас находят: знання курси відгуки, людей середнього віку, курси бухгалтерів диплом буде, відгуки про навчання за професією бухгалтер


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook