Меню


Курсы Стимул Справочник Статьи Слушателю курсов

Професія бухгалтер: чи мені це потрібно?

Професія бухгалтер: чи мені це потрібно?

Ведення бухгалтерського обліку є важливою запорукою для успішної роботи підприємства. Не потрібно навіть доводити, що жодна організація не зможе нормально функціонувати без кваліфікованого бухгалтера, який зможе вміло та правильно вести бухгалтерський облік. Але потрібно розуміти, що бухгалтерський облік – це не просто проводки, тобто запис «дебет – кредит», це упорядкований процес накопичення, обробки, зберігання та передачі інформації в грошовому вираженні про майно і зобов’язання організації. Ця система здатна реєструвати всі події, що відбулися на підприємстві і давати відповіді на безліч запитань: чи успішною є робота підприємства, чи достатні обсяги продажу, чи потрібно запроваджувати щось нове та ін..

Бухгалтерський облік ведеться на основі первинних документів – рахунок-фактура, платіжне доручення, накладна, податкова накладна, якими оформляються всі господарські операції підприємства або у момент здійснення, або після її закінчення.

Однією з головних задач бухгалтерського обліку є забезпечення своєчасного і якісного оформлення первинних документів, передача їх у встановлені терміни та достовірність інформації. Але головною задачею бухгалтерського обліку є формування повної та достовірної інформації про організацію, точніше її діяльність, та її майнове положення, що потрібно як і внутрішнім (керівник, засновник), так і зовнішнім користувачам бухгалтерської звітності (інвестори, кредитори).

Чим цікава професія бухгалтера, так це тим, що майже будь-який процес можна зафіксувати за допомогою цифр та здійснити аналіз того, чи даний процес рухається у правильному напрямку. Інакше кажучи, бухгалтер є контролером того, що відбувається на підприємстві, фірмі.

На сьогодні, здійснювати контроль за всім на підприємстві стало легше, адже була запроваджена універсальна програма бухгалтерського обліку – «1С:Бухгалтерія», яка дає можливість легко та точно вести облік на підприємстві.

Для мене, професія бухгалтера є дуже цікавою та такою, що в часи інфляції та безробіття, завжди забезпечить мене роботою. Професія бухгалтера дасть мені можливість удосконалюватись та реалізуватись в житті, ставши успішним бухгалтером, другою людиною, а, можливо, заснувати своє підприємство і вести там облік самостійно. Але на даний момент, коли я є студенткою, треба дуже відповідально, скрупульозно та прискіпливо вивчати необхідну нам дисципліну – «Бухгалтерський облік».

Савченко Юлія, ОА – ІІІ – 1


Нас находят: чому я вибрала професію бухгалтера, чому я обрала професію бухгалтера, бухгалтер це, чому я обрала професію бухгалтер, професія бухгалтер, чому я обрав професію бухгалтера, чому мені подобається професія бухгалтера, чому мені подобається професія бухгалтер, як вести бухгалтерський облік, Чому мені подобається професія бухалтера


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook