Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиНа досуге

Робочий спецодяг для виробництва

Робочий спецодяг для виробництва

Основні особливості

Що вибирають професіонали

 

Компаній які мають великий асортимент спецодягу зараз на ринку багато, однак, не всі пропонують вироби, про які можна твердо сказати, що вони мають достатній рівень якості та надійності. Перш ніж купити робочий комбінезон, слід брати до уваги деякі фактори, грамотне поєднання яких дозволить зробити оптимальний вибір моделі і зробити вдалу покупку.

Основні особливості

Робочі види комбінезонів призначені для використання в непростих умовах, пов'язаних з впливом перепадів температури і вологості, попаданням на одяг хімікатів і технічних рідин. Крім цього, спецодяг повинна виконувати стандартну функцію - захист поверхні тіла від ушкоджень і бруду. Виходячи з цього, купити робочий комбінезон потрібно такий, який пошитий з міцної і зносостійкої тканини, здатної витримати часті агресивні впливи. Другим важливим моментом є фасон. Практично всі робітничі професії супроводжуються рухової і фізичною активністю, яка помітно знижується в незручному і непрактичному одязі.

Щоб ефективність робочих процесів не падала, необхідно вибирати зручний і комфортний спецодяг, який не ускладнює рухи. Більшість сучасних моделей мають застібку-блискавку і кілька кишень, що робить їх практичними і зручними в повсякденному носінні.

Що вибирають професіонали

Багато власників бізнесу відносяться до придбання спецодягу для співробітників недостатньо серйозно, в результаті чого дешеві комплекти доводиться закуповувати мало не по кілька разів на рік. Також численні випадки, коли працівники не користуються робочим одягом через те, що він незручний і непрактичний, тим самим порушуючи правила техніки безпеки.

Вихід з подібної ситуації пропонує французька компанія LMA-Lebeurre, що випускає виріб з дуже міцної тканини з двома суцільними блискавками уздовж тіла. Для одягання робочого комбінезона досить «зайти» в нього і «застібнутися». Всі маніпуляції виконуються протягом 10 секунд. Купити робочий комбінезон такого фасону буде оптимальним варіантом для працівників різних професій: будівельників, монтажників, фермерів, співробітників СТО і т.д.

Використовувана в ньому тканина не тільки зносостійка, але і легка, завдяки чому виріб добре підходить для транспортування і переносить велику кількість прань. Якщо ви хочете придбати комбінезон LMA-Lebeurre звертайтеся до наших менеджерів контакти яких ви знайдете на сайті https://www.alfagro.com.ua/


Нас находят: мінімальна кількість комплектів спецодяг на рік для працівників виробництва


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook