Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиКарьерный рост

Що вивчати для успішної кар'єри

Що вивчати для успішної кар'єри

Як правильно будувати кар’єру

HR-кар’єра: куди рухатись?

 

Коли навчання завершене, диплом отриманий, робота знайдена, для молодого спеціаліста усе тільки починається. Безперервна профільна освіта. Саме вона допомагає напрацьовувати потрібні навички для професійного зростання. Ідеальний варіант — кар’єрна стратегія (план, карта), за допомогою якої можна розписати і втілювати покрові цілі з урахуванням власних сильних і слабких сторін. У якому напрямку рости — горизонтальному (стати експертом) чи вертикальному (просуватись кар’єрними сходинками) — вирішувати вам. Виокреміть три важливі пункти: де ви зараз, куди хочете дійти і що для цього потрібно зробити.

Як правильно будувати кар’єру

Це той випадок, коли мріяти недостатньо, а диплом не гарантує миттєвий результат. Секрет успішної дороги простий — ніколи не зупиняйтесь на досягнутому і завжди рухайтесь вперед (конкретному напрямку з наміченими цілями). Ваш персональний план має охоплювати розвиток навичок і компетенцій. Ресурси для цього найрізноманітніші: фахова література, спільноти в соцмережах, курси, освітні програми. Якщо ваша робота пов’язана з обробкою інформації для прийняття рішень, зверніть увагу на курс бізнес-аналіз https://lviv.itea.ua/courses-itea/management/business-analysis/. Він допомагає вдосконалювати і структурувати знання для якісної роботи, вчить аналізувати поточну ситуацію, щоб вибудовувати нові рішення навіть в умовах невизначеності, керувати вимогами, знаходити причини проблем у компанії, оцінювати готові рішення.

Прокачуйте нові скіли, вчіться працювати з новими програмами, опановуйте ефективну digital-комунікацію, не забувайте про важливість цифрової гігієни. Розвивайте нетворкінг, адже це ваша професійна екосистема.

HR-кар’єра: куди рухатись?

Якщо HR-спеціаліст працює у сфері ІТ, відштовхуйтесь від специфіки індустрії. Навіть її лексика непідготовленій людині може видатись магічними звуками. Саме тому потрібно не просто вивчати ринок у пошуках спеціалістів, а писати тексти вакансій, розбиратись в технічних аспектах спеціальностей, розуміти різницю між мовами програмування, вміти працювати з професійними соціальними мережами і продати вакансії, знати і практикувати різні техніки проведення інтерв’ю. Важливо налагоджувати відносини, обмінюватись зворотним зв’язком. Для максимального заглиблення у цю тематику потрібен курс IT-рекрутинг https://lviv.itea.ua/courses-itea/human-resource-management/it-recruitment/, завдяки якому пошук і відбір працівників будуть ефективнішими. Також відстежуйте тренди, слідкуйте за новими професіями, знайомтесь з HR-ринками інших країн.

Вчитись важко, а постійно вчитись ще важче, але без цього не обійтись. Світ неймовірно стрімко змінюється, тому потрібно стати гнучким, вміти адаптуватись до нових потреб і викликів бізнесу.

Автор: Скиба Тетяна


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook