Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиНа досуге

Вибір латексних фарб і особливості їх нанесення

Вибір латексних фарб і особливості їх нанесення

Що потрібно врахувати при виборі фарби на основі латексу

Вологостійкість та зносостійкість

Наявність антисептичних добавок

Показник ступеня глянцю

Рівень покриваності матеріалу

Тонкощі застосування латексної фарби

 

При виконанні будь-яких ремонтно-оздоблювальних робіт, застосування лакофарбових матеріалів є неминучим етапом. Необхідна обробка стель, підлог і стін, вікон та дверей, фасадів і безліч інших елементів. Із завданням вибору фарбувального матеріалу стикаються будівельники, дизайнери та прості обивателі, які планують здійснити ремонт власноруч. Одним з популярних та надійних засобів є фарби на латексній основі, яку можна використовувати практично для будь-яких основ для отримання привабливої та естетичної поверхні.

З безлічі виробників латексних матеріалів, продукція широко відомого бренду Sniezka користується у споживачів великим попитом вже не перший десяток років. Це обумовлено стабільною якістю, доступною ціною та різноманітністю асортименту. Магазин OxiDom пропонує ознайомитися з лакофарбової продукцією Снєжка і багатьох інших виробників, та купити якісну латексну фарбу, перейшовши на сайт за посиланням: https://oxidom.com/otdelochnye-materialy/kraski/lateksnaya-kraska

Що потрібно врахувати при виборі фарби на основі латексу

Існує безліч всіляких параметрів, що визначають рівень якості латексних фарб, основними з яких є наступні показники, необхідні при виборі матеріалу:

Вологостійкість та зносостійкість

Вибираючи миючу латексну фарбу для оздоблення інтер'єрів приміщень або кімнат з підвищеними вологими умовами, а також поверхнями які часто бруднуются, такими як кухні, ванні, санвузли, а також фасадні елементи, недостатньо враховувати тільки вологостійкі характеристики складу. Необхідні також високі показники стійкості до зношування, оскільки регулярно очищаючи поверхню від забруднень, зовнішній вигляд пофарбованого покриття значно погіршується. Дані про перший клас стійкості до стирання на упаковці фарби говорять про її високу якість.

Наявність антисептичних добавок

Як і в звичайних водоемульсійних фарбах, латексні фарби можуть містити засоби, що володіють захисними функціями проти виникнення гнилі, цвілі або грибків. Також ці антисептичні компоненти є відмінним щитом від шкідливих комах. Особливо такі фарби необхідні при роботі з фасадами.

Показник ступеня глянцю

Переважно при обробці житлових кімнат застосовуються матові фарби, оскільки високий показник ступеня глянцю здатний створити близький до дзеркального візуальний ефект. Забарвлене таким складом блискуче покриття стомлює, однак полуглянцеві фарби досить часто застосовуються дизайнерами з метою надання певної родзинки інтер'єру приміщення. Наприклад, для фарбування стелі або щоб виділити на загальному фоні будь-який елемент або ділянку стіни.

Рівень покриваності матеріалу

Даний показник визначає рівномірність розподілу фарби по поверхні при її нанесенні, без патьоків і просвітів. Переважно всі латексні фарби володіють високим рівнем покриваності, проте все ж краще звернути на це увагу.

Тонкощі застосування латексної фарби

Кожна людина хоче отримати в кінцевому результаті естетичну, шовковисто-глянсову поверхню, з достатньою міцністю та довговічністю, яку легко можна мити протягом тривалого часу, не боячись втратити яскравість та насиченість текстури. Для цього існують деякі тонкощі застосування латексної фарби:


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

Мы на Facebook