Як вибрати IT курси не маючи досвіду?
Адекватно оцінюйте свій рівень підготовки
Сфера інформаційних технологій демонструє стрімкий розвиток. Навіть ті, хто досить далекий від комп'ютерів, програм та Інтернету волею не волею замислюються про зміну роду діяльності й освоєння нових професій. І треба сказати не даремно, вхід в IT для новачка цілком реальний, незалежно від віку, попередньої роботи й досвіду. Потрібно лише визначитися, чим ви хочете займатися і пройти відповідні курси. А за якими критеріями і як їх вибирати – розглянемо нижче.
Перспективи працевлаштування
Звертайте увагу на школи, які співпрацюють з великими IT-компаніями або готують фахівців спеціально під їх запити. Попри те, що роботу можна знайти і самостійно, для впевненого старту новачкові не завадить такий бонус, як гарантія або допомога з працевлаштуванням. Наприклад, Академія Шаг Київ не тільки узгоджують актуальність програм IT курсів з компаніями-партнерами, а й забезпечують кращих випускників робочими місцями відразу після отримання диплому.
Вартість навчання
Не варто покладати занадто великі надії на курси з низькою вартістю. Спеціаліст в сфері IT досить високооплачувана професія, а якщо інженер ще й хороший ментор – він навряд чи піде викладати за малі гроші. Не забувайте, що вартість навчання також складається з умов, надання необхідної техніки і середовища розробки. Якщо ціна низька – на чомусь явно заощадили, або знання ви отримаєте лише поверхневі.
Адекватно оцінюйте свій рівень підготовки
Якщо на курси типу програмування з 0 або введення в IT може записатися будь-який охочий і напевно це буде йому корисно, то при виборі більш специфічного або поглибленого вивчення будь-якого напрямку – обов'язково цікавтеся вимогами до студентів. Зазвичай школи дають перелік необхідних і бажаних навичок не спроста. Не варто сподіватися, що освоїте все на льоту. Спеціалізовані курси зазвичай подають досить концентрований коктейль інформації, тому якщо вас вводить в ступор англомовне меню або ви в принципі не особливо впевнений користувач ПК, спочатку прокачайте базові навички.
Не ігноруйте безплатні заняття
Багато шкіл організовують ознайомлювальні безплатні заняття. Це може бути:
- день відкритих дверей;
- віртуальна презентація;
- пробний урок.
Обов'язково скористайтеся такою пропозицією, щоб подивитися на умови навчання, викладачів, особливості проведення уроків. Це допоможе зрозуміти, наскільки вам підходить заклад, його рівень в цілому.
Зміст курсу
Ретельно вивчіть програму курсу, проаналізуйте, наскільки актуальна і корисна особисто для вас в ній інформація. Якщо ви поки не сильні в трендах напрямку, вивчіть вакансії, звертайте увагу, які вимоги висувають компанії до співробітників вашої майбутньої професії. Також варто дізнатися, в якому доступі будуть навчальні матеріали – робочі зошити, відеоматеріали, записи стрімів. Дуже добре, якщо доступ до матеріалів залишиться у вас і після проходження навчання. Ефективна програма повинна містити практичні заняття, домашні завдання з обов'язковою перевіркою і зворотним зв'язком від викладача.
Розмір групи
Чим більше розмір групи, тим дешевше найчастіше навчання. Однак, чим менше студентів в групі, тим більше підтримки і досвіду можна отримати від взаємодії з викладачем. Але навіть якщо ви сильно обмежені в засобах, не варто йти на курси до групи понад 20 осіб. Навряд чи при такій кількості ментор зможе приділити достатньо уваги кожному учневі, докладно зупинятися на складних саме для вас моментах.
Другие материалы по теме:
вартість навчання, спеціалізовані курси, базові, допомога, вимоги, розвиток, розмір, курси, інформація, навички, матеріали, вартість, користувач, професія, програма, особливості, завдання, знання, навчання, доступ, отримати, наприклад, приклад, роботи
Статьи из раздела: Слушателю курсов
Другие статьи по теме:
Підготовка суднових механіків до обслуговування високовольтного обладнання на судах
Робота в Європі будівельником: широкі горизонти для українців
Освіта без меж: Безкоштовні медичні вебінари з сертифікатами, що відкривають нові горизонти
Основні види аналізу в трейдингу: на шляху до прибуткових угод
Ігри та додатки для вивчення німецької мови: навчання без нудьги
Мы на Facebook