Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруОплата праці та кадриОхорона здоров’я

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Охорона здоров’я

Чи можлива надбавка за безперервну роботу працівникам туберкульозної МСЕК

Чи встановлюється надбавка за тривалість безперервної роботи та підвищення заробітної плати працівникам спеціалізованої туберкульозної МСЕК?

 

Чи встановлюється надбавка за тривалість безперервної роботи та підвищення заробітної плати працівникам спеціалізованої туберкульозної МСЕК?

Відповідно до наказу Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства охорони здоров’я України «Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення» від 05.10.2005 № 308/519 (далі — Умови № 308/519) посадові оклади усіх працівників, незалежно від їх найменування , спеціалізованих медико-соціальних експертних комісій, центрів (бюро) медико-соціальної експертизи для хворих на туберкульоз підвищуються на 30% у зв’язку зі шкідливими і важкими умовами праці (п. 4.2 додатка 3 до Умов № 308/519).

Згідно з підпунктом 11 пункту 4.1.1 Умов № 308/519 лікарям (включаючи голів та головних експертів) медико-соціальних експертних комісій центрів (бюро) медико-соціальної експертизи встановлюється надбавка за тривалість безперервної роботи залежно від безперервного стажу роботи від 10 до 20%.

Перелік посад працівників спеціалізованих закладів охорони здоров’я, які здійснюють діагностику туберкульозу і надають лікувально-профілактичну допомогу хворим на туберкульоз, та порядок встановлення вказаних підвищень і надбавок, затверджено Умовами № 308/519.

Перелік протитуберкульозних закладів, медичним працівникам яких встановлюються підвищення та надбавки відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про деякі заходи щодо підвищення престижності праці медичних працівників, які надають медичну допомогу хворим на туберкульоз» від 16.02.2011 № 123 (далі —Постанова № 123), затверджений наказом МОЗ 16.07.2009 №514. Варто зазначити, що МСЕК немає у зазначеному нормативі.

Отже, для встановлення підвищень та надбавок медичним працівникам спеціалізованої туберкульозної МСЕК, передбачених Постановою № 123, підстав немає.


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook