Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруОплата праці та кадриОхорона здоров’я

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Охорона здоров’я

Зараховуємо медсестрі час роботи у військовому санаторії для отримання надбавки за вислугу років

Чи зараховується час роботи медичною сестрою у військовому санаторії до стажу роботи, який дає право на отримання надбавки за вислугу років?

 

Чи зараховується час роботи медичною сестрою у військовому санаторії до стажу роботи, який дає право на отримання надбавки за вислугу років?

Порядок виплати надбавки за вислугу років лікарям і фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою державних та комунальних закладів охорони здоров’я затверджено постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку виплати надбавки за вислугу років лікарям і фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою державних та комунальних закладів охорони здоров’я» від 29.12.2009 № 1418 (далі — Постанова № 1418).

Пунктом 4 Постанови № 1418 передбачено, що до стажу роботи , що дає право на встановлення надбавки за вислугу років, включається, зокрема, час військової служби, служби в органах і підрозділах цивільного захисту, служби осіб рядового і начальницького складу на зазначених у пункті 3 цього Порядку посадах у Збройних Силах, інших військових формуваннях та правоохоронних органах України і колишнього СРСР.

Отже, час роботи медичною сестрою у військовому санаторії входить до стажу роботи, який дає право на отримання надбавки за вислугу років.


Нас находят: чи зараховуються курси медсестер до військової служби


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook