Бухгалтер на 100%
На сьогоднішній день ви не знайдете жодного бухгалтера, який працює не за комп`ютером. Комп`ютер їхній найкращий друг і помічник. Більше того, люди цієї професії одні з найперших дізнаються про новинки у комп`ютерному програмуванні. Бухгалтер зараз не просто веде бухгалтерію, а аналізує стан справ в компанії, знає наперед яка угода і як може позначитись на справах компанії, знає всі зміни у законодавстві, що являється і юридичними знаннями також, присутній на усіх нарадах і зустрічається з величезною кількістю людей.
Бухгалтер – це одна з найбільш затребуваних професій і водночас старовинних. Її корені походять з Індії , де вели облік сільськогосподарського виробництва. А у тисяча чотириста дев`яносто восьмому році імператор Священної римської імперії Максиміліан Перший назначив одного із своїх підданих бухгалтером. У нас же офіційно посада бухгалтера була заснована Петром Першим десь на початку вісімнадцятого століття. А Кипукамайоки - рахівники з Тауантинсуйу вперше в історії людства почали використовувати при веденні бухгалтерського обліку подвійний запис.
Однією з перших книг з ведення бухгалтерського обліку була книга італійського вченого Луки Пачоли, яка називалась «Трактатом про записи та рахунки» і вперше була видана ще в чотирнадцятому – п`ятнадцятому століттях. Слово «бухгалтер» є німецького походження і дослівно перекладається як «книгодержатель» від німецького слова «Buchhalter», де «Buch» означає книга і «Halter» - тримати.
Пік популярності цієї професії припадає на дев`яності роки двадцятого сторіччя, коли комерція бурхливо розвивалась, а малі і середні підприємства росли як гриби після дощу, саме тоді виник просто неймовірний попит на цих фахівців. Про бухгалтера склали навіть пісню широко відома усім група «Комбінація», а також вийшов на кіноекрани усіх радянських телевізорів « Службовий роман», де зображуються робочі будні бухгалтерів. Та що казати, в Україні навіть святкується День Бухгалтера, який проходить шістнадцятого липня.
Раніше професія бухгалтера сприймалась лише як робітника, функціями якого є надання інформації. Порівняно з сьогоднішнім днем, де просто не можна обійтись без головного бухгалтера ні на одній важливій нараді, у ті часи його думка нікого не цікавила, коли приймались управлінські рішення. Але з розвитком бізнесу та економіки управлінці великих компаній виявили, що сфера відповідальності і діяльності бухгалтерів значно зросла і бухгалтерський облік вийшов на інший рівень у цій системі.
Отже, якщо раніше робота бухгалтера носила більш технічний характер, то тепер він виконує і контрольні функції, а саме підписує та перевіряє документи, де найменша помилка може призвести до великих втрат, консультує з різних питань. Елементарних знань по зведенню кредиту і дебету вже недостатньо. Бухгалтер, особливо якщо іде річ про головного, потребує знань з різних областей. Наприклад обізнаність з комп`ютерними технологіями допоможе у роботі з автоматизованими програмами бухгалтерського обліку. А знання іноземної мови може стати у нагоді при влаштуванні в іноземну компанію. Стануть у нагоді при будуванні успішної кар`єри і знання з фінансового і юридичного аналізу.
Учбовий центр "Стимул" допоможе:
У сучасному світі жодне із підприємств не в змозі обійтись без бухгалтера, бо у будь-якій установі будь вона державна чи приватна повинен вестись касово-розрахунковий, управлінський та адміністративний облік, згідно українського законодавства. І закони бухгалтери мусять знати від «А» до «Я», щоб у подальшому не тільки слідувати йому а й і застосовувати його з метою принесення вигоди для своєї компанії.
Бухгалтер це професія багатогранна. Штат бухгалтерів може налічувати від одного до десяти фахівців. Наприклад: бухгалтер-економіст, бухгалтер із заробітної платні, бухгалтер-касир. Усі бухгалтери, але функції у всіх різні.
Офіційно завдання бухгалтера полягає у веденні обліку і руху грошових коштів за планами рахунків, стеження за результатами фінансової діяльності підприємства, обчислення податків і складання звіту перед податковою інспекцією, складання звіту перед власниками організації та співробітництво з партнерами і клієнтами. Проте, це також людина, яка займається кадрами, договорами і діловодством. В багатьох компаніях в бухгалтерські обов`язки входить складання бюджету і контроль над його виконанням. Але це ще не повний перелік завдань, бухгалтер може бути у той же самий час і економістом, і юристом, і навіть секретарем. Адже, як я вже і казала ця професія має багато граней.
У цій професії я помітила безліч плюсів. Серед них - це величезний попит на ринку праці; можливість додаткового заробітку, наприклад допомога у веденні бухгалтерії малих підприємств; великий навчальний ресурс, від навчання в університеті до різних бухгалтерських курсів.
Що ж бухгалтер - не просто якась професія, а стиль життя і цей стиль життя проявляється у найменших дрібницях. Це дуже організовані та відповідальні особи, які усе і завжди роблять вчасно, адже вони добре усвідомлюють несвоєчасне подання звіту може дорого коштувати компанії. Крім того, це люди які обожнюють математику та цифри, тому що з ними їм доводиться мати справу кожний день. Також це люди з високою концентрацією уваги, скрупульозністю, прекрасною пам`яттю і неймовірною посидючістю. А фраза «рот на замку» це якраз про них, так як вони повинні вміти зберігати комерційну таємницю. Стресостійкість і вміння знаходження виходу із конфліктних ситуацій притаманне цим особам. Бухгалтери повинні мати сміливість признавати свої помилки і старатись виправити їх. Важливо, щоб цей спеціаліст викликав довіру у роботодавців, адже він має доступ до всіх аспектів діяльності підприємства, тому ніхто не захоче брати на роботу спеціаліста, який справляє ненадійне враження на роботодавця.
Отже, «бухгалтер на 100%» - це освічена людина, яка має не лише хороші знання про свою професію, але обізнана у всіх сферах. Крім того, їй притаманна комунікабельність, уміння показати себе та свої знання на вищому рівні.
Другие материалы по теме:
відповідальні особи, походження, управлінський, руху грошових коштів, комбінація, навчальний, бухгалтерські, функції, бухгалтерських, облік, професія, організації, бухгалтерський, бухгалтерський облік, знання, склад, наприклад, приклад, бухгалтер, результат
Статьи из раздела: Бухгалтеру
Другие статьи по теме:
Бухгалтерські послуги: типи та види
Як грати у відеопокер: Опануйте гру за допомогою цих порад
Чим жахлива робота бухгалтером?
Зміни в податковому законодавстві та їх вплив на роботу бухгалтера
Нас находят: https://stimul kiev ua/articles htm?a=bukhgalter_na_100, уроки бугалтерій книга, найкрашій компютер для бугалтерії, картинки про бухгалтерів, картинки компютер і бухгалтер, Бухгалтер & компютер
Мы на Facebook