Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиНа досуге

Чи можна без освіти досягти успіху у житті?

Чи можна без освіти досягти успіху у житті?

Для початку подивимось на сучасну модель освіти. Я думаю, ні для кого не секрет, що вона застаріла. В 21 столітті все стрімко росте, а ми вчимося по книжках і програмах мінімум десятилітньої давності. Звичайно, є й заклади, де все постійно модернізується, але, щоб там навчатися, потрібні чималі гроші. Школа та університет займають 11-20 років життя людини, але дають тільки поверхневі знання. Нам говорили, якщо ми будемо старанно вчитися в школі, вступимо в хороший вуз, і з відзнакою його закінчимо, то успіх у житті гарантований.

Можливо, раніше так і було, але не сьогодні! Щоб стати успішним і випередити дипломованих відмінників, потрібно працювати над виробленням навичок і якостей, які корисні в сучасному суспільстві. Звичайно, в університеті та в школі можна навчитися багатьом цікавим речам, але вони не допоможуть вам здобути успішну кар'єру, або фінансове благополуччя. Ви можете підвищити свою ерудицію, розширити свій кругозір, із захопленням вивчати спадщину великих митців. Все це неодмінно цікаве та пізнавальне, але не варто думати, що після вивчення всього цього, отримавши на підтвердження диплом, ви успішно працевлаштуєтесь, і будете мати трудову зайнятість на найближчі 40 років, і будете отримувати високу заробітну плату. Варто усвідомити, що ця система успішної кар`єри вже не працює і потрібно шукати нові шляхи досягнення її.

В більшості випадків молодь вирішує вступити до вищого навчального закладу на автопілоті, та обирає професію не «по душі», а ту, яка користується популярністю, є престижною, приносить багато грошей, яку порадили батьки, або знайомі і т.д. І, в основному, не так заради знань, як заради самого диплому. В цьому й проблема сучасного суспільства - всі з освітою, але неосвічені.

Я, звичайно, й не заперечую того факту, що є люди, яким освіта допомагає здобути необхідні знання. Зазвичай, це люди, які мають мету і ціль в житті, та знають, чим хочуть займатися в майбутньому. Але я сторонюсь й того факту, що можна здобути необхідні знання без вищого навчального закладу, а за допомогою певної літератури, спілкування з фахівцями того, чим цікавишся і, безперечно, за допомогою Інтернету.

В якості яскравого приклада успішної людини можна привести Майкла Делла. Він був відрахованим з коледжу у віці 19 років, але це не завадило йому створити власну комп`ютерну фірму Dell. А починалось все в маленькій кімнаті гуртожитку. Лише перші доходи допомогли йому розвинути компанію до сьогоднішніх результатів, і в 2008 році він був на 11 місці найбагатших людей світу.

Також, не менш вражаюча біографія у Генрі Форда. Він не тільки не навчався в коледжі, а й вирішив пропустити старші класи. Але це не завадило йому створити одну з найбільших автомобільних корпорацій і заробляти величезні гроші.

Не можна не згадати про наймолодшого зі списку мільярдерів Форбс - Марка Цукерберга. Він покинув престижний Гарвард, і не отримав вищої освіти, але в 2004 році в нього з`явилася ідея про створення соціальної мережі. Вже в 2008 році його капітал складав півтора мільярда доларів.

Всі ці люди довели, що всього можна досягнути своїм розумом, навіть без наявності диплома. Головне - правильно користуватися своїми можливостями. Розум, талант і інтуїція, дані природою, можуть замінити будь-яку освіту і зробити з простої людини всесвітню знаменитість і мільярдера.

Сирота Віта


Нас находят: https://stimul kiev ua/articles htm?a=chi-mozhna-bez-osviti-dosyagti-uspikhu-u-zhitti, неосвічені люди що досягли успіху, чи може людина чогось досягти в житті без знань, Як людині зробити групу якщо немає освіти і небируть на роботу, Сьогодні існує чимало поглядів стосовно вагомості освіти в житті Хтось є прихильником думки що освіченість - шлях до успіху а дехто стверджує що й без освіти можна бути успішним і щасливим На думку римського філософа Цицеронв Неосвіченість- ніч розуму ніч , як бути без освіти, Чи можна вижити без освіти, Людина без вищоі освіти, успішні люди україни без вищої освіти, що робити без освіти


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook