Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиСлушателю курсов

Чим приваблюють курси 1С у офіційного представника?

Чим приваблюють курси 1С у офіційного представника?

На сьогоднішній день, бухгалтер це дуже популярна та потрібна професія в суспільстві. Бухгалтер - це людина, перш за все, яка любить математичні науки. Це спокійна та уважна людина, якій приносить задоволення працювати з розрахунками. Це людина, яка повинна вміти вести себе у колективі, та уникати будь-яких конфліктних ситуацій, вміти слухати інших, і розуміти поставлене їй завдання.

На даний момент за допомогою Інтернету можна знайти безліч різноманітних сайтів, де представлені книги, відео уроки, та інші матеріали, де розказують та показують, як працювати та вести бухгалтерський облік за допомогою програми «1С: Підприємство». Навчальні програми розраховані як для новачків, так і для людей, що хочуть підвищити свій рівень знань.

Існує така категорія людей, яка надає перевагу самостійному вивченню, щоб не витрачати марно гроші. Використовуючи всесвітню мережу (Інтернет), вони досягають бажаного результату, займаючись в зручний для них час. За допомогою відео уроків можна навчитися грати на багатьох музичних інструментах, робити зачіски, манікюр, готувати і багато чого іншого.

На мою думку, все вище перераховане може бути хобі, а програма «1С: Підприємство» - це не захоплення, а спосіб отримання прибутку. «1С: Підприємство» - це, перш за все, робочий інструмент, і для повного освоєння програми не буде достатньо лише відео уроків (навіть, якщо на них буде витрачено багато часу). А за час самостійного опрацювання будуть з’являтися новіші версії програми «1С: Підприємство», і всі зусилля будуть марними.

Я вважаю, що наявність хорошої системи навчання (курсів, лекцій, практики, домашнього завдання, контрольних завдань), дозволяє значно скоротити час вивчення, та дає набагато кращі результати, ніж від самостійного навчання. Люди мають різні характери, і тільки одиниці мають велику силу волі, вміють змусити себе самостійно вчитися. Цікавіше, швидше і якісніше навчатись у колективі, коли тобі можуть підказати, допомогти і підтримати у будь-якій ситуації. За таких умов, позитивний результат не змусить себе довго чекати.

Значною перевагою є навчання на бухгалтерських курсах у офіційного представника. Ці курси розроблені таким чином, щоб дати людям менше теорії , а більше практики. Курси можуть проходити люди у будь-якому віці, починаючи від новачків, і закінчуючи людьми, які хочуть вдосконалити свої знання по веденню бухгалтерського обліку. Курси розробляють спеціалісти своєї справи, роблять їх доступними та цікавими для відвідувачів. А головне, що після їх закінчення надається сертифікат, який має більше переваг, ніж просто диплом про закінчення вищого навчального закладу по спеціальності «бухгалтер».

Роботодавець зацікавлений у тому, щоб прийняти на роботу досвідченого спеціаліста, ніж людину, яка не знається у своїй справі, а потім ще й навчати її, (витрачаючи власні кошти та час). Людина почуває себе більш впевнено, коли має базу та певні навички у даній професії. Вона швидше та якісніше виконує поставлене перед нею завдання, і саме тоді роботодавець може оцінити її роботу належно.

Я вважаю, що відео уроки, література, книги і навіть курси, не дають тобі права вважати себе хорошим бухгалтером, тому що головне у будь-якій роботі – це практика. Саме тоді, коли людина починає самостійно працювати, робити помилки, найкраще засвоюється матеріал. Помилки – це не страшно, тому що на помилках ми навчаємось. Та в професії бухгалтера помилки недопустимі. Тут ти не маєш права на помилку, тому що зробивши її, ти можеш неправильно нарахувати заробітну плату працівникам, здати звіти до податкової інспекції, і в результаті взагалі залишитись без роботи, а в гіршому випадку - залишитись винним. Обираючи цю професію, людина повинна усвідомлювати всю серйозність і відповідальність не тільки перед роботодавцем, а й перед законом.

Щоб досягти кращого результату у роботі з програмою «1С: Підприємство» потрібно ходити як на бухгалтерські курси до офіційного представника, так і доповнювати це відео уроками. На мою думку, одне другому не завадить. Якщо людина прагне бути гарним спеціалістом у сфері бухгалтерії, потрібно завжди вдосконалювати свої знання, слідкувати за оновленням версій програми «1С: Підприємство».

Статистика показує, що більшість бухгалтерів є представниками жіночої статі. А всіх жінок чекає такий радісний момент в житті, як народження дитини. Саме ці два роки, витрачені на декретну відпустку, можуть перетворити жінку із гарного спеціаліста на жінку із застарілими знаннями ведення бухгалтерського обліку. Таку жінку не візьме на роботу жоден роботодавець, бо сидячи два роки вдома, ведення бухгалтерського обліку стане застарілим. І порятунком цьому стають саме бухгалтерські курси, та відео уроки, які створені саме для того, щоб вдосконалювати знання та навички, йти в ногу з часом і впевнено крокувати до престижної та високооплачуваної роботи, і бути успішною людино.

Гаврик Тетяна


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook