Меню


Курсы Стимул Справочник Статьи Факты о бухгалтерах

Чим небезпечна професія бухгалтера

Чим небезпечна професія бухгалтера

На перший погляд здається що професія бухгалтера абсолютно безпечна і зовсім не складна. Насправді це все не так. Існує професійний ризик, для людей які займаються цією професією. Найчастіше небезпека підстерігає бухгалтерів в буденних на перший погляд речах, таких як: варикозне розширення вен, короткозорість, остеохондроз, сколіоз. Це ще далеко не повний перелік захворювань, притаманний працівникам в цій сфері.

Та це й не дивно постійний сидячий образ життя, робота з комп’ютером, який поступово псує ваш зір, тісні приміщення, велика кількість людей, не зручні меблі, нестача свіжого повітря. Прогулянки на свіжому повітрі тільки по дорозі додому та на вихідних. В таких здавалось банальних речах криється велика загроза життю. Також на здоров’ї бухгалтерів значною мірою відображаються постійні перевірки та походи до податкових інспекцій.

Для порушення сну та кровоциркуляції не потрібні ніякі зовнішні чинники. Достатньо того, що людина цілий день проводить в незручному кріслі. Хребет поступово приймає форму стільця в якому ви проводите весь день, а комп’ютерне випромінювання поступово псує зір. Якщо до цього переліку додати постійні стреси, недосипання, погане харчування, шкідливі звички, такі як алкоголь та тютюн, то можемо собі уявити людину фізично слабку та незадоволену оточуючим світом.

Але на щастя деякі бухгалтери намагаються піклуватись про своє здоров’я, а не тільки про фінансову звітність. Вони займаються спортом, по мірі своїх можливостей, правильно харчуються, не мають шкідливих звичок.

Також є інша сторона професії бухгалтера. Це те що люди, які занадто віддані своїй професії не знаходять час на своє особисте життя, а ті які все ж мають сім’ю часто практично забувають про неї. Через це виникають проблеми в сім’ях.

Наступним пунктом ризиків, які підстерігають вас в професії бухгалтера це можливість розбійних нападів. Якщо звернутись до органів правоохоронних органів, то можна побачити невтішну статистику, близько 10% крадіжок здійснюються тому що, директори деяких фірм занадто скупі щоб надати своїм бухгалтерам охорону, а так як бухгалтерами найчастіше є жінки, то вони з великими сумами грошей подорожують у громадському транспорті, тож злодіям не складає великих труднощів забрати в них гроші.

Також величезний ризик існує в тому, що деякі бухгалтери ведуть «чорну бухгалтерію». Зазвичай це означає приховування доходів від оподаткування. Найчастіше для такої роботи наймають висококваліфікованих працівників. Такий вид діяльності потребує надзвичайно великої уважності, розуміння своєї справи. Відразу стає зрозуміло, що людина, яка цим займається немає часу на прогулянки на свіжому повітрі, здорове та правильне харчування. Як правило мови не може йти про хороший сон та здоровий образ життя. До всього цього додається ще постійне напруження від постійних перевірок .А якщо податкова інспекція щось знайде не законне, то в усіх махінаціях однозначно звинуватять головного бухгалтера, тому що саме він, а не директор підприємства робить все це.


Нас находят: небезпека у роботі бухгалтера, чи небезпечна професія бухалтера, небезпек для бухгалтера, бухгалтер небезпека цієї професії, что шкідливе и небезпечне для бухгалтера, Чим небезпечна процесія бухгалтер, чим небезпечна професія міліціонера, чим небезпечна професія бухгалтера, чи небезпечна робота бухгалтера, професія бухгалтера минуле малюнки


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook